Gå til hovedindhold

Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium

BialettiKaffemaskinerEAN: 8006363011662
Pris fra 415 krtil 637 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 415 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Moka Express 12 cups
415 kr
Til butik
Bialetti Moka Express 12 cups billede

Produktinformation

Espressokande, 12 kop, sølv Med denne espressokande kan du lave 12 kopper kaffe

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 0001166/X2
EAN: 8006363011662
Varenr.: 2909713
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bialetti Moka Express Moka gryde 0,775 L Aluminium, Sort
445 kr
Til butik
Bialetti Moka Express Moka gryde 0,775 L Aluminium, Sort billede

Produktinformation

Bialetti Moka Express. Produkttype: Moka gryde, Kapacitet: 0,775 L, Produktfarve: Aluminium, Sort. Antal pr. pakke: 1 stk. Produkter pr. palle: 180 stk, Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): 8 kg, Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): 6 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Artikel nr.: 8006363011662
EAN: 8006363011662
Varenr.: 998710704
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium
-6%489 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium billede

Produktinformation

Italiensk moka-kaffe derhjemmeMed Bialetti Moka Express brygger du klassisk, intens moka-kaffe på komfuret. Kanden har en kapacitet på 0,775 l, svarende til op til 12 kopper, så du nemt kan servere til familie og gæster. Det ikoniske, ottekantede design i aluminium er både tidløst og praktisk i hverdagen.Hvorfor vælge en moka-kande?Moka-kanden er et populært valg i danske køkkener, fordi den er enkel at bruge og giver en fyldig kop kaffe. Moka Express tilhører den velkendte serie af samme navn og er udført i aluminium med sort håndtag. Den er ikke egnet til opvaskemaskine.Produkttype: Moka-kandeKollektion: Moka ExpressKapacitet: 0,775 lKopkapacitet: 12 kopperFarve: Aluminium, sortMateriale: AluminiumOpvaskemaskine: NejAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 1.79g
EAN: 8006363011662
Varenr.: 1900836
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium
-6%509 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bialetti Moka Express coffee pot, 12 cups
637 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK415 kr454 krKøb
2CompuMail DK445 kr445 krKøb
3Boligcenter DK489 kr489 krKøb
4Vivas DK509 kr588 krKøb
5Teknikproffset DK637 kr696 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium

PriceData har fulgt prisen på Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium i 180 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 435 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 421 kr.

Den nuværende pris på 415 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,775 l, aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026415 kr14 kr (3%)
19. maj 2026429 kr5 kr (1%)
1. maj 2026424 kr8 kr (2%)
30. apr. 2026432 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026429 kr16 kr (4%)
21. apr. 2026413 kr16 kr (4%)
20. apr. 2026429 kr33 kr (8%)
19. apr. 2026396 kr33 kr (8%)
17. mar. 2026429 kr15 kr (4%)
14. jan. 2026414 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret