Gå til hovedindhold

Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr.

KaczmarekSanitetEAN: 5900308226063
Pris fra 179 krtil 796 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 617 kr (78% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160,96 kr 7. maj

Sammenlign priser på Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kaczmarek drænrør, PE, SN8, 110/95x6000 mm
179 kr
Til butik
Kaczmarek drænrør, PE, SN8, 110/95x6000 mm billede

Produktinformation

Kaczmarek 110/95 x 6000 mm PE SN8 fuldslidset rør med muffe

Produktspecifikationer

Mærke: Kaczmarek
Kategori: Dræn & kloak
Farve: black
Størrelse: 110/95x6000 mm
EAN: 5900308226063
Varenr.: 193017116
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kaczmarek drænrør, PE, SN8, 110/95x6000 mm
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaczmarek drænrør, PE, SN8, 110/95x6000 mm
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kaczmarek 110/95 x 6000 mm PE SN8 fuldslidset rør med muffe
209,45 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
226,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drænrør fuldsl. DN100. SN8. 6m - 110-95mm DV rør af sort HDPE med muffe
796 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS179 kr179 krKøb
2BilligVVS DK189 kr189 krKøb
3LavprisVVS209 kr209 krKøb
4EL-GROSSISTEN209,45 kr209,45 krKøb
5vvsfittings.dk226,25 kr226,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK796 kr995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr.

PriceData har fulgt prisen på Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr. i 162 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kaczmarek Drænrør fuldsl. SN8. 110-95 mm. DV rør af sort HDPE med muffe. 6 mtr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026179 kr6 kr (3%)
22. maj 2026185 kr24,04 kr (15%)
7. maj 2026160,96 kr24,04 kr (13%)
6. maj 2026185 kr24,04 kr (15%)
23. apr. 2026160,96 kr24,04 kr (13%)
22. apr. 2026185 kr24,04 kr (15%)
19. apr. 2026160,96 kr18,04 kr (10%)
18. apr. 2026179 kr18,04 kr (11%)
15. apr. 2026160,96 kr18,04 kr (10%)
14. apr. 2026179 kr18,04 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret