Gå til hovedindhold

Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m

MacleanEludstyrEAN: 5902211107521
Pris fra 119 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maclean MCTV-575 1.5m Hvid
119 kr
Til butik
Maclean MCTV-575 1.5m Hvid billede

Produktinformation

Maclean MCTV-575 - Kabelbeklædning - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Maclean
Artikel nr.: MCTV-575
EAN: 5902211107521
Varenr.: 1000264053
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maclean MCTV-575 - cable cover
119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m billede

Produktinformation

Hold styr på kablerne med kabelkanal til gulvFå en pæn og sikker løsning til løse ledninger med denne gulv kabelkanal fra Maclean. Den hvide kabel flexslange skjuler dine kabler og leder dem sikkert hen over gulvet, så indretningen ser mere ryddelig ud - ideel i hjem, kontor og butik.Praktisk længde og diskret designKabelkanalen er 1,5 m lang og måler 4,3 cm i bredden. Højden er 2,3–3,2 cm, hvilket giver plads til flere ledninger, samtidig med at profilen forbliver lav og diskret på gulvet.Advarsel: Produktet kan indeholde små dele, som kan udgøre en kvælningsfare.Formål: GulvType: Kabel flexslangeFarve: HvidLængde: 1,5 mBredde: 4,3 cmHøjde: 2,3–3,2 cmAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: MacLean
Kategori: Kabelhåndteringer
Vægt: 0.44g
EAN: 5902211107521
Varenr.: 1895723
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maclean MCTV-575 - Kabelbeklædning - hvid
158 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK119 kr119 krKøb
2Proshop DK119 kr158 krKøb
3Boligcenter DK139 kr139 krKøb
4CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
5Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m

PriceData har fulgt prisen på Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m i 140 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Kabelkanal gulv - Maclean MCTV-575, hvid, 1,5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026119 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026118 kr20 kr (14%)
25. apr. 2026138 kr16 kr (13%)
22. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026123 kr10 kr (9%)
17. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026112 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026113 kr10 kr (8%)
12. feb. 2026123 kr1 kr (1%)
11. feb. 2026124 kr14 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret