Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196667758
Pris fra 48,75 krtil 106 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 57,25 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 40x60 mm grå ral 7035
48,75 kr
Til butik
Wdk kabelkanal 40x60 mm grå ral 7035 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 24 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: kabelkanal
Farve: grå
EAN: 4012196667758
Varenr.: 0836105881
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDK KABELKANAL 40X60 MM GRÅ RAL 7035
52,89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO WDK 40060 kabelkanal 2000x60x40 mm, Lysegrå RAL 7035, 32 m
60 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 40x60 Mm Perlegrå, Ral 7035
62 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)
87 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 40X60 Mm Grå Ral 7035
97,86 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 40 x 60 mm (WDK40060), lysegr - 2 meter
106 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt48,75 kr48,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN52,89 kr52,89 krKøb
3vvsfittings.dk60 kr60 krKøb
4Elvvs.dk62 kr62 krKøb
5CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
6Billigelogvvs.dk97,86 kr97,86 krKøb
7WATTOO.DK106 kr106 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 46,25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 48,75 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 40 mm, bredde 60 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202648,75 kr2,5 kr (5%)
9. maj 202651,25 kr
7. maj 202650,26 kr
6. maj 202651,25 kr
23. apr. 202650,26 kr
22. apr. 202651,25 kr
19. apr. 202650,26 kr8,74 kr (15%)
18. apr. 202659 kr10,25 kr (21%)
15. apr. 202648,75 kr2,5 kr (5%)
4. apr. 202646,25 kr4,01 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret