Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196667451
Pris fra 22,5 krtil 47,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.5 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 20x35 mm grå ral 7035
22,5 kr
Til butik
Wdk kabelkanal 20x35 mm grå ral 7035 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 32 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: kabelkanal
Farve: lysegrå
EAN: 4012196667451
Varenr.: 0836106097
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDK KABELKANAL 20X35 MM GRÅ RAL 7035
23,63 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO WDK 20035 kabelkanal 2000x35x20 mm, Lysegrå RAL 7035, 32 m
26,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 20x35 Mm Perlegrå, Ral 7035
27 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 20X35 Mm Grå Ral 7035
42,35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)
43,95 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 20 x 35 mm (WDK20035), lysegr - 2 meter
47,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN23,63 kr23,63 krKøb
3vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb
4Elvvs.dk27 kr27 krKøb
5Billigelogvvs.dk42,35 kr42,35 krKøb
6CS MEGASTORE DK43,95 kr82,95 krKøb
7WATTOO.DK47,5 kr47,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 21,25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 26,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22,5 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 20 mm, bredde 35 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202622,5 kr
7. maj 202622,48 kr
6. maj 202622,5 kr
23. apr. 202622,48 kr
22. apr. 202622,5 kr
19. apr. 202622,48 kr2,52 kr (10%)
18. apr. 202625 kr3,75 kr (18%)
4. apr. 202621,25 kr1,23 kr (5%)
3. apr. 202622,48 kr1,23 kr (6%)
29. mar. 202621,25 kr1,23 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret