Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196794294
Pris fra 31,25 krtil 1.118 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.086,75 kr (97% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 4. apr.

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 30x30 mm hvid ral 9010
31,25 kr
Til butik
Wdk kabelkanal 30x30 mm hvid ral 9010 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 40 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat. UV stabil for udendørsbrug, Farve fast i minimum 5 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: kabelkanal
Farve: hvid
EAN: 4012196794294
Varenr.: 0836105836
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 30x30 Mm Perlehvid, Ral 9010
40 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 30X30 Mm Hvid Ral 9010
60,24 kr
Til butik
Wdk Kabelkanal 30X30 Mm Hvid Ral 9010 billede

Produktinformation

Fuld pakke indeholder 40 meter. Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat. UV stabil for udendørsbrug, Farve fast i minimum 5 år. WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Hardware
EAN: 4012196794294
Varenr.: 8975513256273
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 30 x 30 mm (WDK30030), renhvid - 2 meter
67,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter)
1.118 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
2Elvvs.dk40 kr40 krKøb
3Billigelogvvs.dk60,24 kr60,24 krKøb
4WATTOO.DK67,5 kr67,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.118 kr1.317 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 31,25 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet med låg Højde 30 mm, bredde 30 mm, L=2000 mm Hvid ral 9010 bly-fri plast. UV stabil for udendørs - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202631,25 kr1,25 kr (4%)
9. maj 202632,5 kr
7. maj 202631,94 kr
6. maj 202632,5 kr
23. apr. 202631,94 kr
22. apr. 202632,5 kr
19. apr. 202631,94 kr6,06 kr (16%)
18. apr. 202638 kr6,75 kr (22%)
15. apr. 202631,25 kr1,25 kr (4%)
4. apr. 202630 kr1,94 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret