Gå til hovedindhold

OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

OboEludstyrEAN: 4012196668113
Pris fra 113 krtil 242 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal 60x110 mm., perlegrå, RAL 7035
113 kr
Til butik
Kabelkanal 60x110 mm., perlegrå, RAL 7035 billede

Produktinformation

Kabelkanalen er til installation af bl.a. tele-, svag- og stærkstrømkabler. Kanalen giver et praktisk samt optisk pænt resultat.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: Kabelkanaler
EAN: 4012196668113
Varenr.: 85283
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WDK KABELKANAL 60X110 MM GRÅ RAL 7035
113,63 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wdk kabelkanal 60x110 mm grå ral 7035
125 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO WDK 60110 kabelkanal 2000x108,5x60,3 mm, Lysegrå RAL 7035, 16 m
132,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)
235 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wdk Kabelkanal 60X110 Mm Grå Ral 7035
241,72 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
OBO Kabelkanal WDK - Kanalbund med lg, 60 x 108,5 mm (WDK60110), lysegr - 2 meter
242 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk113 kr113 krKøb
2EL-GROSSISTEN113,63 kr113,63 krKøb
3MaintainIt125 kr125 krKøb
4vvsfittings.dk132,5 kr132,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK235 kr274 krKøb
6Billigelogvvs.dk241,72 kr241,72 krKøb
7WATTOO.DK242 kr242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter)

PriceData har fulgt prisen på OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 132,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for OBO WDK Kabelkanal komplet incl. kabelholder Højde 60 mm, bredde 110 mm, Længde 2000 mm Perlegrå ral 7035 bly-fri plast - (2 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026113 kr
24. maj 2026113,63 kr
9. maj 2026113 kr5 kr (5%)
10. feb. 2026108 kr4 kr (4%)
5. feb. 2026112 kr20,5 kr (15%)
4. feb. 2026132,5 kr20,5 kr (18%)
3. feb. 2026112 kr20,5 kr (15%)
30. jan. 2026132,5 kr5 kr (4%)
9. jan. 2026127,5 kr5 kr (4%)
8. jan. 2026122,5 kr25,5 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret