Gå til hovedindhold

JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml

Pris fra 1.024 krtil 1.489 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 465 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1024 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture Eau De Parfum Refill 2
-20%1.024 kr
Før 1.280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture Eau De Parfum Refill 2 billede

Produktinformation

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture Eau De Parfum er en parfume fra Jean Paul Gaultier i refill-format. Parfumen er en sensuel og frugtig amberduft med couture-signatur. Duften kombinerer gourmand-sødme med varm dybde og udstråler styrke, femininitet og selvtillid.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065227947
EAN: 8435415114769
Varenr.: 3348785
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jean Paul Gaultier Divine Couture EDP Refill 200 ml
-25%1.121,25 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Divine Couture EDP Refill 200 ml billede

Produktinformation

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture EDP Refill er en refill til din originale flakon, og kan derfor ikke bruges for sig selv. Med denne kan du genfylde din parfume til en fordelagtig pris og med omtanke for miljøet. I de pulserende atelierer hos Je...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8435415114769
Varenr.: 125306
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml
1.227 kr
Til butik
JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml billede

Produktinformation

JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml En strålende og blomstret Eau de Parfum til kvinder, der forener solmodne liljer med et strejf af saltet marengs. Denne duft er skabt til at fejre feminin styrke og udstråling med en uimodståelig og moderne karakter. Hur dufter den? Duftoplevelsen åbner med en unik og lysende note af hvide liljer, der øjeblikkeligt giver en følelse af elegance. I hjertet mødes blomsterne af en legende og luftig note af saltet marengs, som tilføjer en uventet og vanedannende sødme. Basen afrunder rejsen med en varm og dyb amber, der smelter naturligt ind i huden og sikrer, at duften holder sin magnetiske tiltrækningskraft hele dagen. Doftnoter Toppnoter: Lilje Hjärtnoter: Saltet marengs Basnoter: Amber Passer til Alle årstider · Dag & aften · Festlige lejligheder · Gave Hvad gør den unik? En dristig fusion af klassiske hvide blomster og moderne gourmet-noter af saltet marengs Eksklusiv Couture-udgave i den ikoniske guldbelagte korset-flakon Stor 200 ml størrelse der sikrer langvarig glæde af din signaturduft Enestående holdbarhed og intensitet takket være den rige amber-base Ofte stillede spørgsmål Er Gaultier Divine Couture sød eller frisk? Den er en sofistikeret blanding af begge dele. Den åbner med friske blomsternoter fra liljer, men udvikler sig til en cremet og varm sødme fra saltet marengs og amber, hvilket giver en perfekt balance. Hvornår på dagen passer Gaultier Divine Couture bedst? Duften er alsidig nok til at blive brugt om dagen takket være de lyse blomsternoter, men dens dybde og varme gør den også ideel til aftener og festlige begivenheder. Den har en selvsikker karakter, der passer til enhver tid, hvor du vil føle dig ekstra strålende.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 196317
EAN: 8435415114769
Varenr.: 196317
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Couture Eau de parfum natural
1.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK1.024 kr1.024 krKøb
2NiceHair.dk1.121,25 kr1.121,25 krKøb
3NordicFeel DK1.227 kr1.227 krKøb
4Lyko DK1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml i 57 dage. Laveste pris i perioden er 1.024 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.302 kr.

Den nuværende pris på 1.024 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for JEAN PAUL GAULTIER Gaultier Divine Couture Eau de Parfum - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.024 kr295 kr (22%)
14. maj 20261.319 kr39 kr (3%)
7. maj 20261.280 kr84 kr (7%)
4. maj 20261.196 kr84 kr (7%)
3. maj 20261.280 kr39 kr (3%)
22. apr. 20261.319 kr170 kr (11%)
13. apr. 20261.489 kr6 kr (0%)
10. apr. 20261.495 kr177 kr (13%)
6. apr. 20261.318 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret