Gå til hovedindhold

JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

JBLElektronikEAN: 1200130015373
Pris fra 404 krtil 549 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 384 kr 5. maj

Sammenlign priser på JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 404 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort
404 kr
Til butik
JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: JBLWBUDS2BLK
EAN: 1200130015373
Varenr.: 21581698
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner JBL Wave Buds 2 - sort
-21%429 kr
Før 544 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner JBL Wave Buds 2 - sort billede

Produktinformation

JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: StøvresistentIP54vandresistentIPX2 (opladningsetui)Dimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 1.58 cm x 2.04 cm x 2.16 cm / 4.5 g | Opladningsetui: 6.89 cm x 2.67 cm x 3.7 cm / 35 gFarve: SortFunktioner: Multipoint Pairingsømløs konnektivitetdobbeltforbindelsePakningstype: HængekasseProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjfjerning: JaBlænder: 8 mmBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Egenskaber: Google Fast PairSmart AmbientMicrosoft Swift PairVoiceAware8 enheders konnektivitetForbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 110 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: I øretImpedans: 16 OhmLydeffekter: Pure BassLydudgangsmodus: StereoMaks. lydtryk: 95 dBTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFølsomhed: -3...

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 1200130015373
Varenr.: 1812818
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner JBL Wave Buds 2 - sort
-20%449 kr
Før 564 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner JBL Wave Buds 2 - sort billede

Produktinformation

JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: StøvresistentIP54vandresistentIPX2 (opladningsetui)Dimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 1.58 cm x 2.04 cm x 2.16 cm / 4.5 g | Opladningsetui: 6.89 cm x 2.67 cm x 3.7 cm / 35 gFarve: SortFunktioner: Multipoint Pairingsømløs konnektivitetdobbeltforbindelsePakningstype: HængekasseProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjfjerning: JaBlænder: 8 mmBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Egenskaber: Google Fast PairSmart AmbientMicrosoft Swift PairVoiceAware8 enheders konnektivitetForbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 110 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: I øretImpedans: 16 OhmLydeffekter: Pure BassLydudgangsmodus: StereoMaks. lydtryk: 95 dBTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFølsomhed: -38 dBV/PascalMed mikrofoner: 4Støjannullering: JaFjernbetjeningStyring: Lydløsafspil/pausenæste/foregående nummerANC/omgivelsenulstil høretelefonertag imod/afslut opkaldInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: Siri, BixbyInternet of Things (IoT) kompatibel: JaDiverseKabeloplysninger: USB-C opladningskabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: GFSK8DPSKPi/4 DQPSKUdstyr inkluderet: 3 par ørepropper (lillemellemstor)USB-C opladningskabelopladningsbase (550 mAh)EffektBatteri: Genopladelig - LitiumionDriftstid (op til): 10 time(r)Genopladningstid: 2 timerKapacitet: 49 mAhRun Time detaljer: Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 40 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med 10 min opladning): op til 3 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (Bluetooth-forbindelse): op til 10 timer | LøbendeProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 45 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 1200130015373
Varenr.: 1812818
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL Wave Buds 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
459 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Wave Buds 2 Stereo Ce, Ukca Sort
499 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Wave Buds 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
506 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Wave Buds 2 - Black
549 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Wave Buds 2 Trådløse Øretelefoner (sorte)
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4Ultrashop459 kr459 krKøb
5Dustin DK499 kr585,25 krKøb
6CompuMail DK506 kr506 krKøb
7Proshop DK549 kr588 krKøb
8Komplett DK549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

PriceData har fulgt prisen på JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 404 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026404 kr14 kr (3%)
11. maj 2026418 kr11 kr (3%)
9. maj 2026429 kr11 kr (3%)
7. maj 2026418 kr34 kr (9%)
5. maj 2026384 kr8 kr (2%)
3. maj 2026392 kr26 kr (6%)
27. apr. 2026418 kr28 kr (7%)
26. apr. 2026390 kr8 kr (2%)
25. apr. 2026398 kr20 kr (5%)
7. apr. 2026418 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret