Gå til hovedindhold

JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

JBLElektronikEAN: 1200130015380
Pris fra 358 krtil 549 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325 kr 14. mar.

Sammenlign priser på JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid
358 kr
Til butik
JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: JBLWBUDS2WHT
EAN: 1200130015380
Varenr.: 21708040
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner JBL Wave Buds 2 - hvid
-27%399 kr
Før 544 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner JBL Wave Buds 2 - hvid billede

Produktinformation

JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: StøvresistentIP54vandresistentIPX2 (opladningsetui)Dimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 1.58 cm x 2.04 cm x 2.16 cm / 4.5 g | Opladningsetui: 6.89 cm x 2.67 cm x 3.7 cm / 35 gFarve: HvidFunktioner: Multipoint Pairingsømløs konnektivitetdobbeltforbindelsePakningstype: HængekasseProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjfjerning: JaBlænder: 8 mmBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Egenskaber: Google Fast PairSmart AmbientMicrosoft Swift PairVoiceAware8 enheders konnektivitetForbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 110 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: I øretImpedans: 16 OhmLydeffekter: Pure BassLydudgangsmodus: StereoMaks. lydtryk: 95 dBTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFølsomhed: -3...

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 1200130015380
Varenr.: 1807599
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Wave Buds 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
402 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner JBL Wave Buds 2 - hvid
-26%419 kr
Før 564 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL Wave Buds 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Wave Buds 2 Stereo Ce, Ukca Hvid
499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Wave Buds 2 - White
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3CompuMail DK402 kr402 krKøb
4Vivas DK419 kr488 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6Dustin DK499 kr585,25 krKøb
7Proshop DK549 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

PriceData har fulgt prisen på JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 325 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for JBL Wave Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026358 kr1 kr (0%)
23. maj 2026359 kr20 kr (5%)
17. maj 2026379 kr27 kr (8%)
9. maj 2026352 kr1 kr (0%)
5. maj 2026351 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026352 kr5 kr (1%)
21. mar. 2026347 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026351 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026352 kr27 kr (8%)
14. mar. 2026325 kr27 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret