Gå til hovedindhold

JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid

JBLElektronikEAN: 1200130015144
Pris fra 352 krtil 690 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 338 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 346 kr 11. apr.

Sammenlign priser på JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
352 kr
Til butik
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid billede

Produktinformation

JBL Wave Flex 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: JBLWFLEX2WHT
EAN: 1200130015144
Varenr.: 1002877281
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
449 kr
Til butik
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid billede

Produktinformation

JBL Wave Flex 2 Trådløse Høretelefoner - Hvid Oplev en ny dimension af lyd med JBL Wave Flex 2 trådløse høretelefoner. Med sit elegante design i hvid er disse høretelefoner ikke kun stilfulde, men også uundgåelige ledsagere i din hverdag. Udstyret med JBL...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Headset & Hovedtelefoner
EAN: 1200130015144
Varenr.: 92272
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
JBL Wave Flex 2 in-ear høretelefoner - hvid
-18%549 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JBL Wave Flex 2 in-ear høretelefoner - hvid billede

Produktinformation

Trådløse in-ear høretelefoner til musik og opkaldJBL Wave Flex 2 giver dig friheden ved ægte trådløs lyd i en kompakt og let løsning. Med Bluetooth 5.3, touch-betjening og dobbelte ørestykker er de ideelle til både pendling, træning og hjemmearbejde. Den medfølgende opladeetui på 550 mAh forlænger lyttetiden, så du kan nyde op til 8 timers kontinuerlig afspilning pr. opladning og tale i op til 6 timer.Bygget til hverdagen - inde og udeWave Flex 2 er designet til at følge dig overalt. De vejer kun 4,12 g pr. ørestykke og har IP54, som beskytter mod støv og vandstænk - perfekt til brug både indenfor og udendørs. Fire indbyggede mikrofoner sikrer klar stemmegengivelse under opkald, mens de dynamiske 12 mm drivere leverer fyldig lyd i frekvensområdet 20 - 20.000 Hz.Nem opladning og betjeningOplad via USB-C og vær hurtigt videre - fuld opladning tager ca. 2 timer. Touch-kontrollen på ørestykkerne gør det let at styre musik og opkald uden at finde telefonen frem.Type: Binauralt in-ear headsetBluetooth: Ja, version 5,3 (profiler: A2DP, HFP, AVRCP)Frekvensbånd (trådløs): 2,4 – 2,4835 GHzDriver: Dynamisk, 12 mmFrekvensområde (hovedtelefoner): 20 – 20.000 HzFølsomhed: 98 dB; maksimal lydtryk: 95 dBImpedans: 16 ΩMikrofoner: 4, indbygget, følsomhed −38 dBAfspilningstid: Op til 8 t; taletid: 6 tBatteri ørestykker: 45 mAh; opladningstid: 2 tOpladeetui: 550 mAh, USB-C, ledningsforbundetBeskyttelse: IP54 (støv- og vandafvisende)Vægt pr. ørestykke: 4,12 g; etui: 35,68 gMål ørestykker: H × B × D: 1,85 × 1,86 × 3,35 cmMål etui: B × D × H: 4,93 × 5,488 × 2,585 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 1200130015144
Varenr.: 2096421
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
JBL Wave Flex 2 in-ear høretelefoner - hvid
-17%569 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Wave Flex 2 - White
599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Wave Flex 2 Stereo Usb-c Hvid
599 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Wave Flex 2 Trådløse Øretelefoner (hvidt)
690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK352 kr352 krKøb
2Ultrashop449 kr449 krKøb
3Boligcenter DK549 kr549 krKøb
4Vivas DK569 kr648 krKøb
5Proshop DK599 kr638 krKøb
6Dustin DK599 kr685,25 krKøb
7Komplett DK690 kr690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid

PriceData har fulgt prisen på JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid i 134 dage. Laveste pris i perioden er 346 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026352 kr6 kr (2%)
11. apr. 2026346 kr13 kr (4%)
11. mar. 2026359 kr8 kr (2%)
4. mar. 2026367 kr7 kr (2%)
1. mar. 2026374 kr28 kr (8%)
7. feb. 2026346 kr66 kr (16%)
21. jan. 2026412 kr5 kr (1%)
20. jan. 2026407 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026410 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret