Gå til hovedindhold

JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid)

JBLHovedtelefoner og headsetEAN: 1200130027765
Pris fra 1.138 krtil 1.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 9. maj

Sammenlign priser på JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Sense Pro Trådløs TWS earbuds Hvid
1.138 kr
Til butik
JBL Sense Pro Trådløs TWS earbuds Hvid billede

Produktinformation

JBL Sense Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - clip-on - Bluetooth - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: JBLSENSEPROWHT
EAN: 1200130027765
Varenr.: 1003849929
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Sense Pro White
1.299 kr
Til butik
JBL Sense Pro White billede

Produktinformation

Oplev dine omgivelser uden at gå på kompromis med fyldig, detaljeret lyd: JBL Sense Pro bruger JBL OpenSound-teknologi med Spatial Sound, så lyden rettes ind mod dine ører, mens du stadig hører verden omkring dig, og Hi-Res Audio Wireless (LDAC) leverer højtydende 24-bit-lyd med en adaptiv basforstærkningsalgoritme for præcis, forvrængningsfri bas. Foretag krystalklare opkald hvor som helst - i alt fire mikrofoner (to beamforming-mikrofoner pr. øre), en AI-trænet støjreduceringsalgoritme og en knogleledningsbaseret stemmesensor arbejder sammen med et vindresistent design for at holde din stemme klar selv i støjende eller blæsende forhold. Bygget til lange dage og det virkelige liv: den justerbare opdelte ørekrog med blød silikone og titaniumlegeringswire sikrer en sikker, komfortabel pasform; IP54-klassificering for vand/støv tåler let regn; og batteriet giver op til 8 timers afspilning i ørepropperne plus 30 timer fra etuiet (38 timer i alt), hvor 10 minutters opladning tilføjer cirka 4 timer. Parning, multipoint-brug og personalisering håndteres via Fast Pair og JBL Headphones-appen, og etuiet understøtter trådløs opladning.

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: JBLSENSEPROWHT
EAN: 1200130027765
Varenr.: 3401821
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid)
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.138 kr1.138 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Komplett DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid)

PriceData har fulgt prisen på JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) i 137 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.220 kr.

Den nuværende pris på 1.138 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for JBL Sense Pro Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.138 kr9 kr (1%)
28. maj 20261.147 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.156 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.165 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.174 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.183 kr112 kr (9%)
19. maj 20261.295 kr296 kr (30%)
9. maj 2026999 kr280 kr (22%)
24. apr. 20261.279 kr12 kr (1%)
2. apr. 20261.291 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret