Gå til hovedindhold

JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid)

JBLHovedtelefoner og headsetEAN: 1200130023095
Pris fra 707 krtil 890 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 705 kr 23. maj

Sammenlign priser på JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 707 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Sense Lite Trådløs Høretelefoner Hvid
707 kr
Til butik
JBL Sense Lite Trådløs Høretelefoner Hvid billede

Produktinformation

JBL Sense Lite. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Vægt: 83,5 g. Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: 1200130023095
EAN: 1200130023095
Varenr.: 1003635934
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Sense Lite White
799 kr
Til butik
JBL Sense Lite White billede

Produktinformation

Øretelefoner leverer åben, detaljeret lyd med JBL OpenSound Technology og Air Conduction, komfortable silikoneørekroge med memory‑wire for sikker pasform, IP54‑beskyttelse mod vand og støv og op til 32 timers samlet afspilningstid. Designet til lyttere, der ønsker bevidsthed om omgivelserne og klare opkald, JBL Sense Lite kombinerer lav lydlækage med fire beamforming‑mikrofoner for at bevare taleintelligibilitet selv i blæsende forhold. JBL OpenSound Technology med Air Conduction for åben, naturlig lytning 18 x 11 mm dynamiske drivere med adaptiv basforstærkning for balanceret, kraftfuld lyd Letvægts flydende silikoneørekroge med memory‑wire for stabil, behagelig pasform Fire beamforming‑mikrofoner, miljøstøjdæmpning og hydrodynamisk vindbeskyttelse for klarere opkald Op til 8 timer i øretelefonerne plus 24 timer i opladningsetuiet; 10 minutters opladning giver cirka 3 timer IP54 vand‑ og støvbestandig for beskyttelse under træning og let regn Dual Connect med Fast Pair og multipoint Bluetooth til parring og skift mellem to enheder Tilpas lyden med JBL Headphones‑appen og personlige berøringskontroller, så de passer til dine lyttepræferencer gennem dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: JBLSENSELITEWHT
EAN: 1200130023095
Varenr.: 3400241
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid)
890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK707 kr707 krKøb
2Proshop DK799 kr838 krKøb
3Komplett DK890 kr890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid)

PriceData har fulgt prisen på JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) i 72 dage. Laveste pris i perioden er 705 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 761 kr.

Den nuværende pris på 707 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for JBL Sense Lite Trådløse Ørepropper, Open-ear (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026707 kr2 kr (0%)
23. maj 2026705 kr2 kr (0%)
22. maj 2026707 kr92 kr (12%)
27. apr. 2026799 kr50 kr (6%)
8. apr. 2026849 kr50 kr (6%)
21. mar. 2026799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret