Gå til hovedindhold

JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort)

JBLHovedtelefoner og headsetEAN: 1200130023088
Pris fra 742 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 697 kr 16. apr.

Sammenlign priser på JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 742 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Sense Lite Trådløs Høretelefoner Sort
742 kr
Til butik
JBL Sense Lite Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

JBL Sense Lite. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Vægt: 83,5 g. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: 1200130023088
EAN: 1200130023088
Varenr.: 1003610523
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Sense Lite Black
799 kr
Til butik
JBL Sense Lite Black billede

Produktinformation

Ørepropper kombinerer JBL OpenSound Technology med Air Conduction for åben, detaljeret lyd, memory‑wire flydende silikone ørehager for en sikker, behagelig pasform, IP54 vand‑ og støvmodstand, fire beamforming‑mikrofoner med vindbeskyttet design for klare opkald og op til 32 timers samlet afspilning. JBL Sense Lite kombinerer adaptiv bassforstærkning og 18×11 mm dynamiske drivere med lav lydlækage, så du får rig, balanceret musik samtidig med, at du bevarer opmærksomhed på omgivelserne. JBL OpenSound Technology med Air Conduction 18×11 mm dynamiske drivere og adaptiv bassforstærkning Memory‑wire flydende silikone ørehager for komfort hele dagen og stabil pasform IP54 vand‑ og støvresistent Fire beamforming‑mikrofoner med hydrodynamisk vindbeskyttet design Op til 8 timers afspilning i ørepropperne plus 24 timer i etuiet (op til 32 timer); 10 minutters opladning giver ~3 timers afspilning Dual Connect, Fast Pair og multi‑point Bluetooth for nemt skift mellem enheder Tilpas lyd og betjening via JBL Headphones‑appen med en 10‑bånds EQ og intuitive touch‑kontroller, så det passer til dine lyttepræferencer.

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: JBLSENSELITEBLK
EAN: 1200130023088
Varenr.: 3400220
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Sense Lite Stereo Sort
799 kr
Til butik
Jbl Sense Lite Stereo Sort billede

Produktinformation

Ørekrogdesign holder earbuds sikre til opkald og aktiv brug IP54 vand- og støvresistens beskytter udstyret på farten Bluetooth 5.4 med HFP, A2DP og AVRCP giver stabil parring Touch-volumenkontroller og indbygget mikrofon gør det nemmere at håndtere opkald 8 t afspilning per opladning, plus ladeetui for ekstra strøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: In-Ear
Artikel nr.: JBLSENSELITEBLK
EAN: 1200130023088
Varenr.: 5020053372
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort)
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK742 kr742 krKøb
2Proshop DK799 kr838 krKøb
3Dustin DK799 kr885,25 krKøb
4Komplett DK799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort)

PriceData har fulgt prisen på JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort) i 84 dage. Laveste pris i perioden er 697 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 773 kr.

Den nuværende pris på 742 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for JBL Sense Lite trådløse øretelefoner, Open-Ear (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026742 kr2 kr (0%)
23. maj 2026740 kr2 kr (0%)
22. maj 2026742 kr57 kr (7%)
27. apr. 2026799 kr50 kr (6%)
17. apr. 2026849 kr152 kr (22%)
16. apr. 2026697 kr43 kr (6%)
15. apr. 2026740 kr109 kr (13%)
8. apr. 2026849 kr50 kr (6%)
9. mar. 2026799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret