Gå til hovedindhold

ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656

ITWByggematerialerEAN: 5701291536562
Pris fra 121,78 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77,22 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.78 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Metal+ pladeskrue FZB PH TX20 4.2×16, 200stk
-38%121,78 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Metal+ pladeskrue FZB PH TX20 4.2×16, 200stk billede

Produktinformation

Metal+ Hex selvborende skrue, der kan monteres uden forboring. Hovedet sikrer en pæn finish. TX-kærven sikrer stabil iskruning. Gevindet sikrer hurtig iskruning samt stort overskruningsmoment. Spidsen er selvborende i tyndplade. Til indendørs brug i fx ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Skruer
EAN: 5701291536562
Varenr.: 523913
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLADESKRUE DIN7504 PH TX20 ELF 4,2X16
149,95 kr
Til butik
PLADESKRUE DIN7504 PH TX20 ELF 4,2X16 billede

Produktinformation

Pladeskruer. Selvsbordende skrue der kan monteres uden forboring Hovedet sikrer en pæn finish TX-kærven sikrer stabil iskruning Gevindet sikrer hurtig iskruning samt stort overskruningsmoment Spidsen er selvborende i tyndplade

Produktspecifikationer

Mærke: ITW FASTNERS
EAN: 5701291536562
Varenr.: 15843865329999
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pladeskrue, elforzinket, PH, TX20, 4,2 x 16 mm
158 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk121,78 kr121,78 krKøb
2EL-GROSSISTEN149,95 kr149,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
4Homeshop DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656

PriceData har fulgt prisen på ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 115,08 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 121,78 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 16 - 153656 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026121,78 kr28,17 kr (19%)
22. maj 2026149,95 kr28,17 kr (23%)
15. maj 2026121,78 kr28,17 kr (19%)
14. maj 2026149,95 kr28,17 kr (23%)
2. maj 2026121,78 kr23,28 kr (16%)
1. maj 2026145,06 kr23,28 kr (19%)
18. apr. 2026121,78 kr23,28 kr (16%)
17. apr. 2026145,06 kr23,28 kr (19%)
9. apr. 2026121,78 kr23,28 kr (16%)
8. apr. 2026145,06 kr23,28 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret