Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291536586
Pris fra 149 krtil 240 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Metal+ pladeskrue FZB PH TX20 4.2×25, 200stk
-35%149 kr
Før 228,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Metal+ pladeskrue FZB PH TX20 4.2×25, 200stk billede

Produktinformation

Metal+ Hex selvborende skrue, der kan monteres uden forboring. Hovedet sikrer en pæn finish. TX-kærven sikrer stabil iskruning. Gevindet sikrer hurtig iskruning samt stort overskruningsmoment. Spidsen er selvborende i tyndplade. Til indendørs brug i fx ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Skruer
EAN: 5701291536586
Varenr.: 523915
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk
149 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm nem montering i træ og stålHer får du en klassisk spånpladeskrue på 4,2 x 25 mm, som er lavet til at fastgøre spånplader og andre træbaserede materialer på træ eller stål. Skruen har panhoved, hvilket giver en pæn og plan finis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: silver
Størrelse: 4.2 x 25 mm
EAN: 5701291536586
Varenr.: 892434040
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk
150 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm til sikre samlinger i træ og stål Med denne spånpladeskrue på 4,2 x 25 mm får du en stærk og pålidelig løsning til montering af spånplader, træpaneler og andre træbaserede materialer. Skruen har panhoved, selvborende spids og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: silver
Størrelse: 4.2 x 25 mm
EAN: 5701291536586
Varenr.: 892434040
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk
159 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk
159 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pladeskrue, elforzinket, PH, TX20, 4,2 x 25 mm
168 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 25 mm, 200 stk
169 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLADESKRUE DIN7504 PH TX20 ELF 4,2X25
175,21 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk149 kr149 krKøb
2LavprisVærktøj149 kr149 krKøb
3BilligVVS DK150 kr150 krKøb
4CompletVVS159 kr159 krKøb
5LavprisEl159 kr159 krKøb
6LavprisVVS159 kr159 krKøb
7CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
8Greenline169 kr169 krKøb
9EL-GROSSISTEN175,21 kr175,21 krKøb
10Homeshop DK240 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658

PriceData har fulgt prisen på ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 25 - 153658 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026149 kr1 kr (1%)
17. maj 2026150 kr1 kr (1%)
16. maj 2026151 kr1 kr (1%)
12. maj 2026150 kr1 kr (1%)
9. maj 2026151 kr
8. maj 2026151,05 kr
21. mar. 2026151 kr
20. mar. 2026151,05 kr
9. mar. 2026151 kr
6. mar. 2026151,05 kr5,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret