Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291536579
Pris fra 127 krtil 210 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spånpladeskrue 4,2 x 19 mm, 200 stk.
127 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,2 x 19 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,2 x 19 mm nem montering i træ og stålHer får du en klassisk spånpladeskrue på 4,2 x 19 mm, som er lavet til at fastgøre spånplader og andre træbaserede materialer på træ eller stål. Skruen har panhoved, hvilket giver en pæn og plan finis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Størrelse: 4.2x19mm
EAN: 5701291536579
Varenr.: 892434035
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
NKT Metal+ pladeskrue FZB PH TX20 4.2×19, 200stk
-38%127,31 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NKT Metal+ pladeskrue FZB PH TX20 4.2×19, 200stk billede

Produktinformation

Metal+ Hex selvborende skrue, der kan monteres uden forboring. Hovedet sikrer en pæn finish. TX-kærven sikrer stabil iskruning. Gevindet sikrer hurtig iskruning samt stort overskruningsmoment. Spidsen er selvborende i tyndplade. Til indendørs brug i fx ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Skruer
EAN: 5701291536579
Varenr.: 523914
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
133 kr
Til butik
Spånpladeskrue 4,2 x 19 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Spånpladeskrue 4,2 x 19 mm til sikre samlinger i træ og stål Med denne spånpladeskrue på 4,2 x 19 mm får du en stærk og pålidelig løsning til montering af spånplader, træpaneler og andre træbaserede materialer. Skruen har panhoved, selvborende spids og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 4.2x19mm
EAN: 5701291536579
Varenr.: 892434035
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pladeskrue, elforzinket, PH, TX20, 4,2 x 19 mm
138 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
149 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLADESKRUE DIN7504 PH TX20 ELF 4,2X19
156,58 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj127 kr127 krKøb
2Globaltools.dk127,31 kr127,31 krKøb
3BilligVVS DK133 kr133 krKøb
4CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
5CompletVVS139 kr139 krKøb
6LavprisEl139 kr139 krKøb
7LavprisVVS139 kr139 krKøb
8Greenline149 kr149 krKøb
9EL-GROSSISTEN156,58 kr156,58 krKøb
10Homeshop DK210 kr210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657

PriceData har fulgt prisen på ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for ITW METAL+ PH, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 153657 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026127 kr
16. maj 2026127,31 kr
9. maj 2026127 kr
8. maj 2026127,31 kr
17. apr. 2026127 kr
15. apr. 2026127,31 kr
21. mar. 2026127 kr
20. mar. 2026127,31 kr
16. mar. 2026127 kr
13. mar. 2026127,31 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret