Gå til hovedindhold

NKT Fasteners ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586

NKT FastenersByggematerialerEAN: 5701291375864
Pris fra 110 krtil 321 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586
110 kr
Til butik
ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586 billede

Produktinformation

ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586Selvborende skrue der kan monteres uden forboringHovedet sikrer god retningsstabilitet og giver mulighed for enhåndsmonteringGevindet sikrer hurtig iskruning samt stort overskruningsmomentSpidsen er selvborende i tyndplade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
Kategori: Søm & skruer
Vægt: 1g
Artikel nr.: ITW-137586
EAN: 5701291375864
Varenr.: 5332023
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pladeskrue 4,2 x 19 mm, 200 stk.
132 kr
Til butik
Pladeskrue 4,2 x 19 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Pladeskrue 4,2 x 19 mm nem montering i stål og træHer får du en stærk pladeskrue med sekskantet hoved, der gør det let at spænde skruen fast med en almindelig bit eller nøgle. Den er lavet i hærdet stål og har elforzinket overflade, så den holder til alm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Befæstigelse & beslag
Farve: silver
Størrelse: 4.2 x 19 mm
EAN: 5701291375864
Varenr.: 892449602
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Pladeskrue 4,2 x 19 mm, 200 stk. billede

Produktinformation

Selvskærende pladeskrue til præcis og hurtig montering Med denne selvskærende pladeskrue får du en stærk og pålidelig løsning, når du skal fastgøre plader til træ eller stålprofiler. Skruen har et sekskantet hoved med flange, der fordeler trykket jævnt og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: silver
Størrelse: 4.2 x 19 mm
EAN: 5701291375864
Varenr.: 892449602
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pladeskrue Elforzinket METAL+ HEX 4,2 x 19 mm - 200 Stk
-30%139,13 kr
Før 198,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
149 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLADESKRUE 6KTH 4,2X19 7MM ELFZ
152,4 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4,2X19 NKT Ventilationsskrue FZB 200 stk
321 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK110 kr110 krKøb
2LavprisVærktøj132 kr132 krKøb
3CompletVVS139 kr139 krKøb
4LavprisEl139 kr139 krKøb
5LavprisVVS139 kr139 krKøb
6Globaltools.dk139,13 kr139,13 krKøb
7Greenline149 kr149 krKøb
8EL-GROSSISTEN152,4 kr152,4 krKøb
9BilligVVS DK169 kr169 krKøb
10CS MEGASTORE DK321 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586

PriceData har fulgt prisen på ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 139,13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for ITW METAL+ HEX, Elforzinket - Pladeskrue - 4,2 x 19 - 137586 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 2026110 kr22 kr (17%)
9. mar. 2026132 kr7 kr (5%)
14. feb. 2026139 kr
13. feb. 2026139,13 kr
5. feb. 2026139 kr
3. feb. 2026139,13 kr7,13 kr (5%)
21. jan. 2026132 kr3,63 kr (3%)
7. jan. 2026135,63 kr1,63 kr (1%)
17. dec. 2025134 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret