Gå til hovedindhold

Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified

Pris fra 459 krtil 599 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus RGB-750W CM II 750Watt 80 PLUS Gold
459 kr
Til butik
Argus RGB-750W CM II 750Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

Argus RGB-750W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 750 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882174
EAN: 4260455644969
Varenr.: 995840305
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Argus RGB-750W CM II - PSU (intern) - ATX12V 2.3 AC 100/240 V - 750 Watt - aktiv PFC - sort
508 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified
557 kr
Til butik
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 2.3, 80 plus Gold, 140mm blæser , aktiv PFC, kabler: 2 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 6 x 5 pins SATA / 3 x 4 pins Molex / 1 x 4 pins Floppy / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU, semi modulærsoftware ASUS AURA Sync / Asrock Polychrome / Gigabyte RGB Fusion 2.0 / MSI Mystic Light, farve: sort, 750 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: 88882174
EAN: 4260455644969
Varenr.: 2843199
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 750 W - Inter-Tech Argus RGB-750W CM II, 80 PLUS Gold
-7%559 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 750 W - Inter-Tech Argus RGB-750W CM II, 80 PLUS Gold
-6%579 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus RGB-750W CM II 750Watt 80 PLUS Gold
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2CS MEGASTORE DK508 kr547 krKøb
3Proshop DK557 kr596 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr648 krKøb
6Ultrashop599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified i 182 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 532 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Inter-Tech Argus RGB-750W CM II Strømforsyning - 750 Watt - 140 mm - ATX - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026459 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026469 kr68 kr (13%)
28. mar. 2026537 kr20 kr (4%)
26. mar. 2026557 kr4 kr (1%)
25. mar. 2026561 kr2 kr (0%)
24. mar. 2026559 kr3 kr (1%)
23. mar. 2026556 kr5 kr (1%)
22. mar. 2026551 kr8 kr (1%)
21. mar. 2026559 kr62 kr (12%)
15. mar. 2026497 kr57 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret