Gå til hovedindhold

Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid

TesaHjem og haveEAN: 4042448857538
Pris fra 62 krtil 139,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 77,95 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
tesa Rzep Do Moskitier
62 kr
Til butik
tesa Rzep Do Moskitier billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beiersdorf
Artikel nr.: 55387-00020-00
EAN: 4042448857538
Varenr.: 995833043
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa burretape t. insektnet, hvid - 9mm x 5,6m
62 kr
Til butik
Tesa burretape t. insektnet, hvid - 9mm x 5,6m billede

Produktinformation

Selvklæbende burretape af højeste kvalitet Comfort Burretape til insektnet kan fjernes let fra de fleste overflader (aluminium, pvc og hårde træoverflader) uden at efterlade klæberester Burretapen sørger for, at nettet holdes sikkert på plads

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Fritid
Farve: white
Størrelse: 5.6 m x 9 mm
EAN: 4042448857538
Varenr.: 930228654
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid
65 kr
Til butik
Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid billede

Produktinformation

Burretape til montering af insektnet uden borrehuller Med denne rulle burretape får du mulighed for at montere dit insektnet, helt uden at skulle bore huller i karme. Burretapen sørger for, at insektnettet holdes på plads og holder diverse insekter ude. B...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Hus
Farve: white
Størrelse: 5.6 m x 9 mm
EAN: 4042448857538
Varenr.: 930228654
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Insect Stop Hook & Loop COMFORT replacement roll
66 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Insektnet Comfort burretape til vindue 5,6mx9mm hvid
66,04 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kardborrband 55387 10mmx5,6m
71,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TESA 55387, 5600 mm, 1 stk
114 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Reserveburrebånd Stop Comfort
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK62 kr62 krKøb
2LavprisVærktøj62 kr62 krKøb
3BilligVVS DK65 kr65 krKøb
4Proshop DK66 kr105 krKøb
5EL-GROSSISTEN66,04 kr66,04 krKøb
6Globaltools.dk71,25 kr71,25 krKøb
7CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
8Homeshop DK139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 71,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 32% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Tesa Insect Stop Comfort burretape, 5,6 m x 9 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202662 kr3 kr (5%)
30. maj 202659 kr1 kr (2%)
26. maj 202660 kr2 kr (3%)
24. maj 202662 kr2 kr (3%)
17. maj 202660 kr2 kr (3%)
16. maj 202662 kr2 kr (3%)
12. maj 202660 kr2 kr (3%)
11. maj 202662 kr2 kr (3%)
4. maj 202660 kr13 kr (28%)
3. maj 202647 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret