Gå til hovedindhold

Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort

Innovation ITRAMEAN: 4251538811439
Pris fra 515 krtil 659 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 515 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Innovation IT SO 3200 8GB CL22-22-22 1.2V DDR4 8GB 3200MHz CL22
515 kr
Til butik
Innovation IT SO 3200 8GB CL22-22-22 1.2V DDR4 8GB 3200MHz CL22 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4251538811439
EAN: 4251538811439
Varenr.: 1000462196
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Innovation IT SO 3200 8GB CL22-22-22 1.2V, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz
518 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort
518 kr
Til butik
Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 2666 MHz (MT/s) / PC4-21300, CAS Latency: 22-22-22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Artikel nr.: 4251538811439
EAN: 4251538811439
Varenr.: 3422993
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DDR4 RAM 8 GB 3200 MHz CL22 - SO-dimension, 1,2 V
639 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DDR4 RAM 8 GB 3200 MHz CL22 - SO-dimension, 1,2 V
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK515 kr515 krKøb
2CS MEGASTORE DK518 kr557 krKøb
3Proshop DK518 kr557 krKøb
4Boligcenter DK639 kr639 krKøb
5Vivas DK659 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort

PriceData har fulgt prisen på Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 883 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 526 kr.

Den nuværende pris på 515 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Innovation IT SODIMM DDR4-3200 - 8GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026515 kr3 kr (1%)
22. maj 2026518 kr1 kr (0%)
1. maj 2026517 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026518 kr6 kr (1%)
29. apr. 2026524 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026525 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026528 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026529 kr69 kr (12%)
22. apr. 2026598 kr23 kr (4%)
20. apr. 2026575 kr55 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret