Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN

Patriot MemoryRAMEAN: 4711378427707
Pris fra 480 krtil 619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
480 kr
Til butik
Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

Patriot Signature - 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PSD48G320082S
EAN: 4711378427707
Varenr.: 1003836540
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Patriot Memory SO-DIMM DDR4 8 GB 3200 MHz - 260-pin
-5%589 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patriot Memory SO-DIMM DDR4 8 GB 3200 MHz - 260-pin billede

Produktinformation

Hurtig DDR4 laptop-RAM til en smidig hverdagOpgrader din bærbare med Patriot Memory SO-DIMM DDR4 8 GB 3200 MHz og få en mere responsiv oplevelse i daglige opgaver, studier og let gaming. Den kompakte 260-pin SO-DIMM passer til kompatible bærbare og mini‑pc’er og leverer stabil ydelse ved 3200 MHz.Stabilitet og plug-and-playModulet er unbuffered og kører ved 1,2 V for effektiv drift. CAS-latens CL22 og et layout på 1 × 8 GB gør det nemt at udvide systemets hukommelse uden kompleks konfiguration. RoHS-overensstemmelse understøtter et ansvarligt valg.Formfaktor: 260-pin SO-DIMMType: DDR4, unbufferedKapacitet: 8 GB (1 × 8 GB)Hastighed: 3.200 MHzCAS-latens: CL22Spænding: 1,2 VBredde: 13,3 cmHøjde: 3,2 cmDybde: 0,2 cmVægt: 17 gRoHS-overensstemmelse: JaPakke: 6,1 × 1,7 × 1,2 cm; 29 g...

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.03g
EAN: 4711378427707
Varenr.: 2048349
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Patriot Memory SO-DIMM DDR4 8 GB 3200 MHz - 260-pin
-5%609 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patriot Memory SO-DIMM DDR4 8 GB 3200 MHz - 260-pin billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
Vægt: 0.03g
EAN: 4711378427707
Varenr.: 2048349
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK480 kr480 krKøb
2Boligcenter DK589 kr589 krKøb
3Vivas DK609 kr688 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN

PriceData har fulgt prisen på Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN i 134 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 480 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Patriot Signature DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026480 kr1 kr (0%)
25. maj 2026479 kr1 kr (0%)
23. maj 2026478 kr1 kr (0%)
22. maj 2026477 kr2 kr (0%)
20. maj 2026479 kr240 kr (33%)
17. maj 2026719 kr6 kr (1%)
15. maj 2026713 kr1 kr (0%)
14. maj 2026712 kr93 kr (15%)
13. maj 2026619 kr142 kr (30%)
12. maj 2026477 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret