Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Patriot MemoryRAMEAN: 4711378429848
Pris fra 1.044 krtil 1.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 955 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1044 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Signature Line Premium DDR4 SDRAM 16GB 3200MHz CL22 DIMM 288-PIN
1.044 kr
Til butik
Patriot Signature Line Premium DDR4 SDRAM 16GB 3200MHz CL22 DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Patriot Signature Line Premium - DDR4 - modul - 16 GB (1x 16GB) - DIMM 288-PIN - 3200 MHz - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PSP416G3200H1
EAN: 4711378429848
Varenr.: 1003829000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
1.063 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Signature Premium Line - DDR4 - module - 16 GB - DIMM 288-pin / PC4-25600 - unbuffered
1.091 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Patriot Signature Line Premium DDR4 SDRAM 16GB 3200MHz CL22 DIMM 288-PIN
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.044 kr1.044 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.063 kr1.063 krKøb
3Proshop DK1.091 kr1.091 krKøb
4Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 142 dage. Laveste pris i perioden er 955 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 1.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.072 kr.

Den nuværende pris på 1.044 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Patriot Signature Premium Line - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.044 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.053 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.052 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.053 kr11 kr (1%)
24. maj 20261.042 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.050 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.051 kr11 kr (1%)
21. maj 20261.040 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.048 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.047 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret