Gå til hovedindhold

InnoVISION Multimedia Technologies Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid

Pris fra 2.757 krtil 4.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.662 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2757 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inno3D Geforce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White 8GB
2.757 kr
Til butik
Inno3D Geforce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White 8GB billede

Produktinformation

Inno3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCIe 5.0 - 3x DisplayPort, 1x HDMI

Produktspecifikationer

Artikel nr.: N506T2-08D7X-193075W
EAN: 8886307700759
Varenr.: 1003341927
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid
3.217 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inno3D Geforce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White 8GB
3.249 kr
Til butik
Inno3D Geforce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White 8GB billede

Produktinformation

Inno3D Geforce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White 8GB Oplev en uovertruffen gaming- og grafikoplevelse med Inno3D Geforce RTX 5060 Ti TWIN X2 OC White 8GB. Denne grafikkort er designet til at imødekomme behovene hos både gamere og kreative professionelle. Med s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Grafikkort
EAN: 8886307700759
Varenr.: 91994
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC White - 8GB GDDR7 RAM - Grafikkort
3.744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grafikkort INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC 8 GB GDDR7 (hvid)
-6%4.399 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grafikkort INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 OC 8 GB GDDR7 (hvid)
-6%4.419 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.757 kr2.757 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.217 kr3.217 krKøb
3Ultrashop3.249 kr3.249 krKøb
4Proshop DK3.744 kr3.744 krKøb
5Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
6Vivas DK4.419 kr4.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid

PriceData har fulgt prisen på Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid i 133 dage. Laveste pris i perioden er 2.757 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 3.890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.276 kr.

Den nuværende pris på 2.757 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Inno3D GeForce RTX 5060 Ti 8GB TWIN X2 OC - Grafikkort - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - HDMI, 3 x DisplayPort - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.757 kr976 kr (26%)
24. maj 20263.733 kr419 kr (13%)
13. maj 20263.314 kr115 kr (4%)
12. maj 20263.199 kr442 kr (16%)
6. maj 20262.757 kr428 kr (13%)
28. apr. 20263.185 kr65 kr (2%)
22. apr. 20263.250 kr57 kr (2%)
15. apr. 20263.193 kr66 kr (2%)
8. apr. 20263.259 kr68 kr (2%)
1. apr. 20263.327 kr115 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret