Gå til hovedindhold

INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0

INNO3DVideokort og -adaptereEAN: 8886307702517
Pris fra 2.442 krtil 3.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 877 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.393 kr 13. apr.

Sammenlign priser på INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2442 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2
2.442 kr
Til butik
Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2 billede

Produktinformation

Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2 - Grafikkort - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCIe 5.0 - 3x DisplayPort, 1x HDMI

Produktspecifikationer

Artikel nr.: N50602-08D7X-195071N
EAN: 8886307702517
Varenr.: 1003809907
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0
2.627 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2
2.879 kr
Til butik
Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2 billede

Produktinformation

Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2 Oplev banebrydende gaming-ydeevne med Inno3D GeForce RTX 5060 8GB Twin X2 OC V2. Denne grafikkort leverer enestående grafik og hastighed takket være den avancerede Ampere-arkitektur, som sikrer en flydende oplevel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Grafikkort
EAN: 8886307702517
Varenr.: 115773
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grafikkort NVIDIA INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC 8 GB
-6%3.299 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grafikkort NVIDIA INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC 8 GB
-6%3.319 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.442 kr2.442 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.627 kr2.627 krKøb
3Ultrashop2.879 kr2.879 krKøb
4Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
5Vivas DK3.319 kr3.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0

PriceData har fulgt prisen på INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.393 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 2.881 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.648 kr.

Den nuværende pris på 2.442 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for INNO3D GeForce RTX 5060 TWIN X2 OC V2, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 Bit, 7680 x 4320 pixel, PCI Express 5.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262.442 kr49 kr (2%)
5. maj 20262.491 kr137 kr (5%)
1. maj 20262.628 kr4 kr (0%)
27. apr. 20262.624 kr40 kr (2%)
24. apr. 20262.664 kr92 kr (4%)
23. apr. 20262.572 kr179 kr (7%)
13. apr. 20262.393 kr156 kr (6%)
11. mar. 20262.549 kr128 kr (5%)
4. mar. 20262.677 kr131 kr (5%)
3. mar. 20262.808 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret