Gå til hovedindhold

iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570125012
Pris fra 1.852 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 867 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.734 kr 20. maj

Sammenlign priser på iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1852 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
1.852 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: XUB2797QSN-B2
EAN: 4948570125012
Varenr.: 1002585453
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C
1.954 kr
Til butik
27" iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 65W USB-C billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 monitor leverer alsidig produktivitet og klare billeder til arbejde og afslappet gaming, med et IPS-panel for ensartede farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 65W USB-C Power Delivery, USB 3.2 Gen 1-hub, Ethernet Særlige funktioner: 1 ms (MPRT); Flimmerfri; Reduceret blåt lys; USB-C-hub med 65W PD; Indbygget Ethernet; Højde/vippe/dreje/pivot; VESA-montering Ergonomiske justeringer, hurtig responstid og omfattende tilslutningsmuligheder gør den velegnet til effektiv multitasking, præcist farvearbejde og behagelige lange brugssessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: XUB2797QSN-B2
EAN: 4948570125012
Varenr.: 3323393
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.269 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 2K HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingsskærm Oplev en ny standard for produktivitet med iiyama ProLite XUB2797QSN-B2. Denne 27-tommers skærm leverer en imponerende 2560 x 1440 (2K) opløsning, der sikrer skar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4948570125012
Varenr.: 93835
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" iiyama ProLite QHD IPS med USB‑C dock og LAN
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" iiyama ProLite QHD IPS med USB‑C dock og LAN
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.852 kr1.852 krKøb
2Proshop DK1.954 kr1.954 krKøb
3Ultrashop2.269 kr2.269 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr3.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.734 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.954 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.875 kr.

Den nuværende pris på 1.852 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for iiyama ProLite XUB2797QSN-B2 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.852 kr102 kr (5%)
2. jun. 20261.954 kr146 kr (8%)
1. jun. 20261.808 kr146 kr (7%)
31. maj 20261.954 kr193 kr (11%)
30. maj 20261.761 kr193 kr (10%)
28. maj 20261.954 kr102 kr (6%)
23. maj 20261.852 kr20 kr (1%)
22. maj 20261.872 kr138 kr (8%)
20. maj 20261.734 kr50 kr (3%)
19. maj 20261.784 kr107 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret