Gå til hovedindhold

Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag

IföSanitetEAN: 7391515112115
Pris fra 439,99 krtil 531 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 91,01 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439.99 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Sign rødt sæde med quick release og fast beslag
439,99 kr
Til butik
Ifö Sign rødt sæde med quick release og fast beslag billede

Produktinformation

Variant 1 med quick release og faste beslag i samme toiletsæde, så du selv har mulighed for at vælge om du vil anvende quick release beslagene og dermed hurtigt kan afmontere toiletsædet ved rengøring, eller du ønsker faste beslag, som giver en meget stab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7391515112115
Varenr.: 15843870933327
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletbræt, aftagelig, rød
440 kr
Til butik
Ifö Sign toiletbræt, aftagelig, rød billede

Produktinformation

De nye Ifö Sign toiletbrætter er fremstillet i kraftig hård plast. Linjerne i Sign toiletbrættene er nøje tilpasset Ifö Sign toiletterne, så funktion og komfort går op i en højere enhed.Som en yderligere praktisk detalje leveres standard toiletbrættene me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: red
EAN: 7391515112115
Varenr.: 614546115
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde, aftagelig, rød
465 kr
Til butik
Ifö Sign toiletsæde, aftagelig, rød billede

Produktinformation

Quick-release/Lift-off:Samme funktion der gør det nemt at løfte sædet af ved rengøring. Passer til følgende toiletter: Ifö Sign-serien OBS! Leveres med quick release og faste beslag, så du selv har mulighed for at vælge om du vil anvende quick release e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toilettet
Farve: red
EAN: 7391515112115
Varenr.: 614546115
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde, aftagelig, rød
479 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign rødt sæde med quick release og fast beslag
482,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag
483 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign rødt sæde med quick release og fast beslag
531 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN439,99 kr439,99 krKøb
2LavprisVVS440 kr440 krKøb
3BilligVVS DK465 kr465 krKøb
4CompletVVS479 kr479 krKøb
5VVS.dk482,75 kr482,75 krKøb
6Elvvs.dk483 kr483 krKøb
7CS MEGASTORE DK531 kr570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag

PriceData har fulgt prisen på Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag i 180 dage. Laveste pris i perioden er 428 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 446 kr.

Den nuværende pris på 439,99 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ifö Sign sæde Rød med quick release eller fast beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026439,99 kr
23. maj 2026440 kr
19. maj 2026439,99 kr
17. maj 2026440 kr57 kr (11%)
16. maj 2026497 kr57 kr (13%)
12. maj 2026440 kr25 kr (5%)
11. maj 2026465 kr28 kr (6%)
18. apr. 2026437 kr28 kr (6%)
17. apr. 2026465 kr28 kr (6%)
14. apr. 2026437 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret