Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml

Pris fra 159,95 krtil 269 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 109,05 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Makeup Hydra Soft Mineral Foundation 30 ml - Saga
-43%159,95 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Makeup Hydra Soft Mineral Foundation 30 ml - Saga billede

Produktinformation

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation er en let og silkeblød foundation, som smelter ubesværet ind i huden og efterlader en naturlig, strålende finish. Den giver en medium, opbyggelig dækning, der sikrer et fejlfrit look - ideelt til både hverdags...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074712526
Varenr.: 117967
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml billede

Produktinformation

Perfekt mineral foundation til alle hudtyper med fugtgivende formel IDUN Minerals Hydra Soft Foundation er en innovativ mineral foundation til alle hudtyper, som kombinerer let, opbyggelig dækning med en fugtgivende formel. Denne parfumefri foundation fra IDUN Minerals smelter problemfrit ind i huden og giver en smuk glansgivende finish, der får din hud til at stråle naturligt. Beriget med nærende mineraler, avocadoekstrakt og niacinamid plejer den huden samtidig med at give et perfekt jævnt resultat. Formlen lader huden ånde og er ideel til både hverdagsbrug og særlige lejligheder - en rigtig opgradering fra almindelige foundations. Fordelene ved IDUN Minerals Hydra Soft Foundation Fugtgivende mineral foundation, der passer til alle hudtyper, selv følsom hud Medium opbyggelig dækning med glansgivende finish for en naturlig glow Vegansk og parfumefri formel med hudvenlige mineraler og niacinamid Let, silkeblød tekstur, der smelter ind i huden og lader den ånde Sådan får du det mest ud af din IDUN Minerals foundation Påfør en passende mængde på IDUN Minerals Liquid Foundation Brush og arbejd den let ind i huden med udadgående bevægelser, indtil et jævnt resultat er opnået. Klar til at opdage din nye yndlings foundation? Prøv IDUN Minerals Hydra Soft Foundation nu og oplev forskellen!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 191922
EAN: 7340074712526
Varenr.: 191922
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga 30 ml
-20%207 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Saga 252, 30ml.
-20%223,96 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hydrasoft Mineral Foundation Saga 252 - 30 ml
242 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga
259 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga
-1%263 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Hydrasoft Mineral Foundation Saga - 30 ml
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk159,95 kr159,95 krKøb
2NordicFeel DK183,75 kr183,75 krKøb
3Cocopanda DK207 kr207 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk223,96 kr223,96 krKøb
5Økologisk-Supermarked242 kr242 krKøb
6Lyko DK259 kr259 krKøb
7Bangerhead DK263 kr263 krKøb
8BilligParfume.dk269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 159,95 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 159,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Saga Fair neutral - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026159,95 kr11,48 kr (7%)
31. maj 2026171,43 kr12,32 kr (7%)
29. maj 2026183,75 kr12,32 kr (7%)
25. maj 2026171,43 kr12,32 kr (7%)
23. maj 2026183,75 kr12,32 kr (7%)
19. maj 2026171,43 kr49,07 kr (22%)
18. maj 2026220,5 kr59,31 kr (37%)
16. maj 2026161,19 kr59,31 kr (27%)
15. maj 2026220,5 kr59,31 kr (37%)
12. maj 2026161,19 kr57,81 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret