Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml

Pris fra 183,75 krtil 279,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 96,2 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml billede

Produktinformation

Silkeblød foundation med naturlig glans for alle hudtyper IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa leverer en perfekt balance mellem dækning og komfort med sin lette, silkeblød formel som smelter ind i huden. Denne medium opbyggelige foundation giver en smuk glansgivende finish samtidig med at den genfugter huden og lader den ånde naturligt. Beriget med højt raffinerede mineraler og innovative, hudvenlige ingredienser er den ideel til både hverdagsbrug og særlige lejligheder, og passer til alle hudtyper inklusive følsom hud. Fordelene ved denne mineralfoundation Medium opbyggelig dækning som giver en naturlig, glansgivende finish Fugtighedsgivende formel som lader huden ånde og føles behagelig hele dagen Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet – perfekt til følsom hud Bæredygtig emballage med 70% genbrugsplastik og FSC-mærket papir Sådan får du det bedste ud af din foundation Påfør en passende mængde på IDUN Minerals Liquid Foundation Brush og arbejd den let ind i huden med udadgående bevægelser indtil et jævnt resultat opnås. En smart foundation som kombinerer skønhed med bæredygtighed. Oplev IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 191930
EAN: 7340074712601
Varenr.: 191930
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Runa 260, 30ml.
-20%223,96 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Runa 30ml
-20%227 kr
Før 284 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hydrasoft Mineral Foundation Runa 260 - 30 ml
242 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa
259 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa
263 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Hydrasoft Mineral Foundation Runa - 30 ml
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Hydrasoft Mineral Foundation Runa 260 - 30 ml.
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK183,75 kr183,75 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk223,96 kr223,96 krKøb
3Cocopanda DK227 kr227 krKøb
4Økologisk-Supermarked242 kr242 krKøb
5Lyko DK259 kr259 krKøb
6Bangerhead DK263 kr263 krKøb
7BilligParfume.dk269 kr269 krKøb
8Duft og Natur279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 183,75 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 183,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Runa Olive neutral - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026183,75 kr43,25 kr (19%)
20. maj 2026227 kr15 kr (6%)
29. apr. 2026242 kr18,04 kr (8%)
19. apr. 2026223,96 kr18,04 kr (7%)
16. apr. 2026242 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026245 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026242 kr38 kr (19%)
18. mar. 2026204 kr20,25 kr (11%)
26. feb. 2026183,75 kr58,25 kr (24%)
16. feb. 2026242 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret