Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml

Pris fra 183,75 krtil 279,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 96,2 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml billede

Produktinformation

Perfekt mineral foundation til alle hudtyper med glans IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla leverer en silkeblød formel, der smelter ind i huden og giver dig en smuk, glansgivende finish. Denne fugtgivende foundation til alle hudtyper tilbyder medium byggbar dækning, der lader din hud ånde, mens den berigede mineralformulering med hudvenlige ingredienser plejer huden samtidig med at give et perfekt resultat. Ideel til både hverdagsbrug og særlige lejligheder, og perfekt til dig, der søger en foundation til tør hud alle hudtyper, som virkelig virker. Fordelene ved IDUN Minerals Hydra Soft Foundation Medium byggbar dækning med naturlig glansgivende finish Fugtgivende formel, der lader huden ånde hele dagen Beriget med højt raffinerede mineraler og hudvenlige ingredienser Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet - passer også til følsom hud Sådan får du mest ud af din mineral foundation Påfør en passende mængde på IDUN Minerals Liquid Foundation Brush og arbejd den let ind i huden med udadgående bevægelser, indtil et jævnt resultat er opnået, eller brug en fugtet makeup svamp for en mere glansgivende effekt. Oplev kraften i mineraler for en naturligt smuk finish. Prøv IDUN Minerals Hydra Soft Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 191931
EAN: 7340074712618
Varenr.: 191931
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Embla 30ml
-10%213 kr
Før 237 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Embla 261, 30ml.
-20%223,96 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hydrasoft Mineral Foundation Embla 261 - 30 ml
242 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla
259 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla
-1%263 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Hydrasoft Mineral Foundation Embla - 30 ml
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Hydrasoft Mineral Foundation Embla 261 - 30 ml.
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK183,75 kr183,75 krKøb
2Cocopanda DK213 kr213 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk223,96 kr223,96 krKøb
4Økologisk-Supermarked242 kr242 krKøb
5Lyko DK259 kr259 krKøb
6Bangerhead DK263 kr263 krKøb
7BilligParfume.dk269 kr269 krKøb
8Duft og Natur279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 183,75 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 245 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 183,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Embla Tan warm - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026183,75 kr29,25 kr (14%)
20. maj 2026213 kr24 kr (10%)
17. maj 2026237 kr5 kr (2%)
6. maj 2026242 kr5 kr (2%)
3. maj 2026237 kr5 kr (2%)
29. apr. 2026242 kr18,04 kr (8%)
19. apr. 2026223,96 kr13,04 kr (6%)
17. apr. 2026237 kr5 kr (2%)
16. apr. 2026242 kr5 kr (2%)
31. mar. 2026237 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret