Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml

Pris fra 182 krtil 269 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Freja 30 ml
-10%182 kr
Før 203 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Freja 30 ml billede

Produktinformation

IDUN Minerals Hydrasoft Mineral Foundation har en let, silkeblød formel med opbyggelig, medium dækkeevne og en strålende finish. 100 % vegansk og parfumefri.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: 1253
EAN: 7340074712533
Varenr.: 3325995
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml billede

Produktinformation

Silkeblød mineralfoundation med fugtighedsgivende egenskaber og naturlig glans IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja leverer en let, silkeblød formel, der smelter perfekt sammen med huden og giver en smuk, naturlig glans. Med sin medium opbyggelige dækning skaber denne foundation et jævnt og strålende finish, der lader din hud ånde, samtidig med at den fugter og plejer. Beriget med højraffinerede mineraler og innovative, hudvenlige ingredienser er den ideel til at skabe et fuldendt makeup-look både til hverdag og fest. Derudover er den vegansk, parfumefri og dermatologisk testet - perfekt til alle hudtyper, selv de mest følsomme. Fordelene ved denne mineralfoundation Silkeblød formel, der smelter sammen med huden for et naturligt, glansgivende finish Medium opbyggelig dækning, der lader huden ånde samtidig med at den fugter Beriget med højraffinerede mineraler og hudvenlige ingredienser Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet - passer til alle hudtyper Sådan får du det bedste ud af din foundation Påfør en passende mængde på IDUN Minerals Liquid Foundation Brush og arbejd den let ind i huden med udadgående bevægelser, indtil et jævnt resultat er opnået. Oplev kraften i mineralmakeup, der virkelig leverer. Prøv IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 191923
EAN: 7340074712533
Varenr.: 191923
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Makeup Hydra Soft Mineral Foundation 30 ml - Freja
-25%209,25 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Makeup Hydra Soft Mineral Foundation 30 ml - Freja billede

Produktinformation

IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation er en let og silkeblød foundation, som smelter ubesværet ind i huden og efterlader en naturlig, strålende finish. Den giver en medium, opbyggelig dækning, der sikrer et fejlfrit look - ideelt til både hverdags...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074712533
Varenr.: 117968
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Hydrasoft Mineral Foundation Freja 253, 30ml.
-20%223,96 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hydrasoft Mineral Foundation Freja Light Medium253 - 30 ml
242 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja
259 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja
-1%263 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Idun Hydra Soft Mineral Foundation Freja 30ml
265 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals - Hydrasoft Mineral Foundation Freja - 30 ml
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK182 kr182 krKøb
2NordicFeel DK183,75 kr183,75 krKøb
3NiceHair.dk209,25 kr209,25 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk223,96 kr223,96 krKøb
5Økologisk-Supermarked242 kr242 krKøb
6Lyko DK259 kr259 krKøb
7Bangerhead DK263 kr263 krKøb
8Skinsense265 kr265 krKøb
9BilligParfume.dk269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 171,96 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for IDUN Minerals Hydra Soft Mineral Foundation Freja Light warm - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026182 kr28 kr (13%)
17. maj 2026210 kr16,68 kr (7%)
12. maj 2026226,68 kr9,71 kr (4%)
11. maj 2026216,97 kr9,71 kr (4%)
6. maj 2026226,68 kr2,68 kr (1%)
3. maj 2026224 kr2,68 kr (1%)
29. apr. 2026226,68 kr2,72 kr (1%)
26. apr. 2026223,96 kr13,96 kr (7%)
22. apr. 2026210 kr7 kr (3%)
21. apr. 2026203 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret