Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861087731
Pris fra 1.439 krtil 2.059 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard JOY håndvaskarmatur 110mm tud - Krom (Erstatter Børma A1)
1.439 kr
Til butik
Ideal Standard JOY håndvaskarmatur 110mm tud - Krom (Erstatter Børma A1) billede

Produktinformation

Håndvaskarmatur uden bundventil, krom

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaskarmaturer
EAN: 3800861087731
Varenr.: 2945316
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine
1.493 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy Håndvaskarmatur H70 krom
1.610,43 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy håndvaskarmatur, krom
1.699 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Joy håndvaskarmatur krom uden bundventil
1.720 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy håndvaskarmatur, krom
1.999 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy håndvaskarmatur, krom
2.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.439 kr1.439 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.493 kr1.493 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.610,43 kr1.610,43 krKøb
4CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
5MaintainIt1.720 kr1.720 krKøb
6LavprisVVS1.999 kr1.999 krKøb
7BilligVVS DK2.059 kr2.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine

PriceData har fulgt prisen på IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.424 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.483 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for IDEAL STANDARD Joy - håndvaskarmatur 48x110x168 mm i krom, uden bundventil - EasyFix, Skjult luftblander, EPD, FirmaFlow, SmartShine de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.439 kr54 kr (4%)
24. maj 20261.493 kr54 kr (4%)
6. maj 20261.439 kr54 kr (4%)
5. maj 20261.493 kr54 kr (4%)
24. apr. 20261.439 kr83 kr (5%)
23. apr. 20261.522 kr83 kr (6%)
24. mar. 20261.439 kr48 kr (3%)
23. mar. 20261.487 kr48 kr (3%)
20. mar. 20261.439 kr48 kr (3%)
19. mar. 20261.487 kr48 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret