Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861086543
Pris fra 2.259 krtil 3.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy brusearmatur, sølv
-18%2.259 kr
Før 2.750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Joy brusearmatur, sølv billede

Produktinformation

For et strømlinet og enkelt udseende i bruseren vælg da Joy brusetermostaten Fra Ideal Standard kommer Joy armaturet til brusere. Det har et virkeligt enkelt udtryk og kommer i en serie af moderne og klassiske farver. Data: Kan temperaturbegrænses Inkl.

Produktspecifikationer

Kategori: Brus
Farve: silver
EAN: 3800861086543
Varenr.: 727124112
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm
2.392 kr
Til butik
Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm billede

Produktinformation

Ideal Standard Joy Brusearmatur, 1-grebs uden rød/blå markeringer, PVD:Silver Storm, keramisk kartouche, kan temperaturbegrænses, afg. G1/2´´ med kontraventil, med forskruninger og rosetter, tilgange: G3/4´´ omløbere

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 3800861086543
Varenr.: 3032336
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy brusearmatur, sølv
2.750 kr
Til butik
Ideal Standard Joy brusearmatur, sølv billede

Produktinformation

Joy brusetermostat Det glansfulde armatur er uden rød/blå markering, hvilket giver et strømlinet og stilrent indtryk. Joy armaturet fås i flere farver; fra det klassiske krom til det on-trend børstede guld. Brusearmaturet giver mulighed for temperaturbegr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bruseren
Farve: silver
EAN: 3800861086543
Varenr.: 727124112
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy brusearmatur, sølv
3.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.259 kr2.259 krKøb
2Elvvs.dk2.392 kr2.392 krKøb
3BilligVVS DK2.750 kr2.750 krKøb
4CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.042 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.399 kr.

Den nuværende pris på 2.259 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Ideal Standard Joy Brusearmatur et-grebs Click teknologi. Silver storm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.259 kr133 kr (6%)
29. maj 20262.392 kr115 kr (5%)
28. maj 20262.507 kr115 kr (5%)
25. maj 20262.392 kr358 kr (13%)
24. maj 20262.750 kr357 kr (15%)
23. maj 20262.393 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.392 kr28 kr (1%)
20. maj 20262.364 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.365 kr1 kr (0%)
10. maj 20262.364 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret