Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861086949
Pris fra 2.259 krtil 2.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 740 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy brusearmatur, børstet guld
-18%2.259 kr
Før 2.750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Joy brusearmatur, børstet guld billede

Produktinformation

For et strømlinet og enkelt udseende i bruseren vælg da Joy brusetermostaten Fra Ideal Standard kommer Joy armaturet til brusere. Det har et virkeligt enkelt udtryk og kommer i en serie af moderne og klassiske farver. Data: Kan temperaturbegrænses Inkl.

Produktspecifikationer

Kategori: Brus
Farve: gold
EAN: 3800861086949
Varenr.: 727124115
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold
2.392 kr
Til butik
Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold billede

Produktinformation

Ideal Standard Joy Brusearmatur, 1-grebs uden rød/blå markeringer, PVD: Brushed Gold, keramisk kartouche, kan temperaturbegrænses, afg. G1/2´´ med kontraventil, med forskruninger og rosetter, tilgange: G3/4´´ omløbere

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 3800861086949
Varenr.: 3032223
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy brusearmatur, børstet guld
2.750 kr
Til butik
Ideal Standard Joy brusearmatur, børstet guld billede

Produktinformation

Joy brusetermostat Det glansfulde armatur er uden rød/blå markering, hvilket giver et strømlinet og stilrent indtryk. Joy armaturet fås i flere farver; fra det klassiske krom til det on-trend børstede guld. Brusearmaturet giver mulighed for temperaturbegr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bruseren
Farve: gold
EAN: 3800861086949
Varenr.: 727124115
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Joy brusearmatur, børstet guld
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.259 kr2.259 krKøb
2Elvvs.dk2.392 kr2.392 krKøb
3BilligVVS DK2.750 kr2.750 krKøb
4CompletVVS2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.259 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.402 kr.

Den nuværende pris på 2.259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Ideal Standard Joy Brusearmatur, et-grebs Click teknologi. Brushed gold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.259 kr133 kr (6%)
29. maj 20262.392 kr115 kr (5%)
28. maj 20262.507 kr115 kr (5%)
25. maj 20262.392 kr358 kr (13%)
24. maj 20262.750 kr357 kr (15%)
23. maj 20262.393 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.392 kr28 kr (1%)
20. maj 20262.364 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.365 kr1 kr (0%)
10. maj 20262.364 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret