Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 4015413352499
Pris fra 3.251 krtil 4.004 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 753 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3251 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld
3.251 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld billede

Produktinformation

Ideal Standard, Ceratherm T125, Brusetermostat, Brushed Gold, keramisk ventiloverdel, skoldningsspærre, vandsparer, med s-forskruninger og rosetter, afg. ned G1/2´´ til bruseslange, betjeningsvenlige pindegreb i metal

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 4015413352499
Varenr.: 3069885
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, børstet guld
3.499 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, børstet guld billede

Produktinformation

Ceratherm T125 brusetermostat Brusetermostaten er fremstillet med øje for design og brugervenlighed, men uden at gå på kompromis med kvaliteten. At det er brugervenligt kan du bl.a. se ved det lille pindegreb, som gør, at det er nemt at indstille tempera...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus & afskærmning
Farve: brushed gold
EAN: 4015413352499
Varenr.: 722584215
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, børstet guld
4.004 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, børstet guld billede

Produktinformation

Ceratherm T125 brusetermostat med vandsparefunktion Brusetermostaten er i farven Brushed Gold, som er en smuk børstet messing med PVD-belægning, som gør, at materialet ikke patinerer. Termostaten er fremstillet i høj kvalitet, hvor fokus er på design og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bruseren
Farve: brushed gold
EAN: 4015413352499
Varenr.: 722584215

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.251 kr3.251 krKøb
2CompletVVS3.499 kr3.499 krKøb
3BilligVVS DK4.004 kr4.004 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.879 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.341 kr.

Den nuværende pris på 3.251 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Børstet guld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.251 kr548 kr (14%)
24. maj 20263.799 kr548 kr (17%)
6. maj 20263.251 kr548 kr (14%)
5. maj 20263.799 kr548 kr (17%)
24. apr. 20263.251 kr168 kr (5%)
23. apr. 20263.419 kr168 kr (5%)
24. mar. 20263.251 kr548 kr (14%)
23. mar. 20263.799 kr548 kr (17%)
20. mar. 20263.251 kr548 kr (14%)
19. mar. 20263.799 kr548 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret