Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 4015413352505
Pris fra 3.251 krtil 4.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 948 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.154 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3251 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, sort krom
3.251 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, sort krom billede

Produktinformation

Ceratherm T125 brusetermostat inkl. vandsparefunktion Denne brusetermostat er udført med stort fokus på design, men uden at gå på kompromis med kvaliteten. Herudover får du en brugervenlig og funktionel brusetermostat - dette ses bl.a. ved det lille pind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus
Farve: magnetic grey
EAN: 4015413352505
Varenr.: 722584211
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey
3.251 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey billede

Produktinformation

Ideal Standard, Ceratherm T125, Brusetermostat, Magnetic Grey, keramisk ventiloverdel, skoldningsspærre, vandsparer, med s-forskruninger og rosetter, afg. ned G1/2´´ til bruseslange, betjeningsvenlige pindegreb i metal

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 4015413352505
Varenr.: 3069880
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, sort krom
-10%3.499 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, sort krom billede

Produktinformation

Ceratherm T125 brusetermostat Brusetermostaten er fremstillet med øje for design og brugervenlighed, men uden at gå på kompromis med kvaliteten. At det er brugervenligt kan du bl.a. se ved det lille pindegreb, som gør, at det er nemt at indstille tempera...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus & afskærmning
Farve: magnetic grey
EAN: 4015413352505
Varenr.: 722584211
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, sort krom
4.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS3.251 kr3.251 krKøb
2Elvvs.dk3.251 kr3.251 krKøb
3CompletVVS3.499 kr3.499 krKøb
4BilligVVS DK4.199 kr4.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.059 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.318 kr.

Den nuværende pris på 3.251 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 Brusetermostat Magnetic Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.251 kr648 kr (17%)
24. maj 20263.899 kr648 kr (20%)
6. maj 20263.251 kr254 kr (7%)
5. maj 20263.505 kr254 kr (8%)
3. maj 20263.251 kr97 kr (3%)
18. apr. 20263.154 kr97 kr (3%)
17. apr. 20263.251 kr97 kr (3%)
3. apr. 20263.154 kr97 kr (3%)
24. mar. 20263.251 kr254 kr (7%)
23. mar. 20263.505 kr254 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret