Gå til hovedindhold

Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr

Ideal StandardSanitetEAN: 4015413351812
Pris fra 2.045 krtil 2.599 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 554 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.979 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2045 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusetermostat, krom
2.045 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusetermostat, krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Brusearmaturer
EAN: 4015413351812
Varenr.: 722584004
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, krom
2.195 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, krom billede

Produktinformation

Ceratherm T125 brusetermostat med klassisk udseende og gode greb Ceratherm, fra Ideal Standard, er et flot og skinnende brusearmatur, med enkle detaljer og gode funktioner. Data: Skoldningsspærre Vandsparefunktion Keramisk ventiloverdel Kontraventil i ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus
Farve: chrome
EAN: 4015413351812
Varenr.: 722584004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, krom
2.199 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard & Børma bringer diskret elegance ind i dit hjem med den bedste kvalitet. Det vil du også opleve med dette køkkenarmatur fra serien Alpha. Alpha armaturet fås i farven skinnende krom og har et klassisk formsprog der giver dit køkken et smukt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
EAN: 4015413351812
Varenr.: 722584004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr
2.233,26 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm termostatarmatur T125, forkromet
2.314 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusetermostat, krom
2.507,15 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ideal Standard Ceratherm termostatarmatur T125, forkromet
2.568,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusearmatur, krom
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.045 kr2.045 krKøb
2LavprisVVS2.195 kr2.195 krKøb
3CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.233,26 kr2.233,26 krKøb
5Elvvs.dk2.314 kr2.314 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.507,15 kr2.507,15 krKøb
7vvsfittings.dk2.568,75 kr2.568,75 krKøb
8BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.893 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.046 kr.

Den nuværende pris på 2.045 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 - termostatbatteri t/br forkr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.045 kr2 kr (0%)
29. maj 20262.047 kr4 kr (0%)
27. maj 20262.051 kr81 kr (4%)
26. maj 20262.132 kr77 kr (4%)
25. maj 20262.055 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.057 kr75 kr (4%)
22. maj 20262.132 kr71 kr (3%)
21. maj 20262.061 kr2 kr (0%)
16. maj 20262.063 kr2 kr (0%)
15. maj 20262.065 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret