Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 4015413351737
Pris fra 4.283 krtil 4.998,85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 715,85 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.779 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4283 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom
4.283 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom billede

Produktspecifikationer

Kategori: Brusersæt & tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: A7589AA
EAN: 4015413351737
Varenr.: 8569158
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom
4.299 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom billede

Produktinformation

Komplet brusesæt i elegant design fra Ideal Standard Ideal Standard & Børma bringer en diskret elegance ind i dit hjem i den bedste kvalitet. Dét, vil du bl.a. kunne opleve med dette komplette brusesæt fra serien Ceratherm. Ceratherm T125 er i farven skin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: Ø300 mm hovedbruser, 1750 mm slange
EAN: 4015413351737
Varenr.: 722585804
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom
4.795 kr
Til butik
Ideal Standard Ceratherm T125 brusesæt, krom billede

Produktinformation

Ceratherm T125 Luxe brusesystem Det komplette brusesæt er i en skinnende krom finish og med et klassisk formsprog, der passer ind i de fleste stilarter. I dette brusesæt indgår en generøs hovedbruser på 300 mm, der indhyller hele kroppen i dråber. Dertil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bruseren
Farve: chrome
Størrelse: Ø300 mm hovedbruser, 1750 mm slange
EAN: 4015413351737
Varenr.: 722585804
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ideal Standard Idealrain luxe T125 brusesystem med termostat, krom
4.998,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.283 kr4.283 krKøb
2CompletVVS4.299 kr4.299 krKøb
3BilligVVS DK4.795 kr4.795 krKøb
4EL-GROSSISTEN4.998,85 kr4.998,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.679 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 4.283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.990 kr.

Den nuværende pris på 4.283 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Ideal Standard Ceratherm T125 - Brusesystem+brusetermostat 25/300/1750 krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.283 kr123 kr (3%)
29. maj 20264.160 kr39 kr (1%)
3. maj 20264.199 kr420 kr (11%)
18. apr. 20263.779 kr270 kr (7%)
17. apr. 20264.049 kr270 kr (7%)
3. apr. 20263.779 kr420 kr (10%)
3. mar. 20264.199 kr150 kr (4%)
3. feb. 20264.049 kr150 kr (4%)
23. jan. 20264.199 kr110 kr (3%)
7. jan. 20264.089 kr94 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret