Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861081777
Pris fra 955 krtil 1.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 926 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 955 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom
955 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur krom 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 125 mm tudfremspring højde 122 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ med træk-op bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861081777
Varenr.: 2801816
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
989 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerefine O vandbesparende vandhane Håndvaskarmatur til moderne og klassiske badeværelser. Med keramisk indsats til justering af mængde og temperatur Flow maks. 5 L i minuttet Højden giver god plads til at vaske hænder

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861081777
Varenr.: 702027304
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
1.199 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerefine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Den stilfulde og stilfulde håndvaskarmatur passer ind i både moderne og mere klassiske badeværelser. Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at justere mængden og tempera...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: chrome
EAN: 3800861081777
Varenr.: 702027304
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk955 kr955 krKøb
2LavprisVVS989 kr989 krKøb
3BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
4CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 887 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 997 kr.

Den nuværende pris på 955 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026955 kr25 kr (3%)
25. maj 2026980 kr219 kr (18%)
24. maj 20261.199 kr219 kr (22%)
8. maj 2026980 kr11 kr (1%)
6. maj 2026969 kr60 kr (6%)
5. maj 20261.029 kr60 kr (6%)
3. maj 2026969 kr43 kr (5%)
18. apr. 2026926 kr43 kr (4%)
17. apr. 2026969 kr43 kr (5%)
3. apr. 2026926 kr43 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret