Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861082880
Pris fra 773 krtil 919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 773 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
-12%773 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerafine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Den stilfulde og stilfulde håndvaskarmatur passer ind i både moderne og mere klassiske badeværelser. Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at justere mængden og tempera...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861082880
Varenr.: 701417404
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom
790 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur krom 1-grebs keramisk kartouche BlueStart - 100% koldt vand v/midterstillet greb kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 125 mm tudfremspring højde 122 mm tilgange: flexslanger G3/8´´

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861082880
Varenr.: 2801808
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
819 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerafine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Den stilfulde og stilfulde håndvaskarmatur passer ind i både moderne og mere klassiske badeværelser. Spar på vand og energi Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at jus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 3800861082880
Varenr.: 701417404
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine o bluestart håndvaskarmatur h120 uden bundventil
894 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS773 kr773 krKøb
2Elvvs.dk790 kr790 krKøb
3CompletVVS819 kr819 krKøb
4Proshop DK894 kr933 krKøb
5BilligVVS DK919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 755 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 791 kr.

Den nuværende pris på 773 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, koldstart, 5 l/min, Tud L:122 H:125, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026773 kr17 kr (2%)
25. maj 2026790 kr69 kr (8%)
24. maj 2026859 kr69 kr (9%)
6. maj 2026790 kr69 kr (8%)
5. maj 2026859 kr69 kr (9%)
3. maj 2026790 kr17 kr (2%)
3. apr. 2026773 kr17 kr (2%)
24. mar. 2026790 kr69 kr (8%)
23. mar. 2026859 kr69 kr (9%)
20. mar. 2026790 kr69 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret