Gå til hovedindhold

Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom

Ideal StandardSanitetEAN: 3800861074991
Pris fra 777 krtil 1.025 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 248 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 754 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
-18%777 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerafine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer. Det stilfulde håndvaskarmatur passer ind i både moderne og mere klassiske badeværelser. Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at justere mængden og temperaturen på van...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861074991
Varenr.: 701417304
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine o håndvaskarmatur h120 uden bundventil
778 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
779 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 3800861074991
Varenr.: 701417304
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndvaskarmatur Cerafine 0 - etgrebs blandingsbatteri, krom
779 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom
790 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndvaskarmatur Cerafine 0 - etgrebs blandingsbatteri, krom
799 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Cerafine O hndvaskarmatur, krom - Ideal Standard
980 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS777 kr777 krKøb
2Proshop DK778 kr817 krKøb
3CompletVVS779 kr779 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Elvvs.dk790 kr790 krKøb
6Vivas DK799 kr878 krKøb
7WATTOO.DK980 kr980 krKøb
8BilligVVS DK1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 754 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, 5 l/min, Tud L:125 H:122, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026777 kr1 kr (0%)
22. maj 2026778 kr1 kr (0%)
19. maj 2026779 kr1 kr (0%)
16. maj 2026778 kr19 kr (3%)
6. maj 2026759 kr19 kr (2%)
30. apr. 2026778 kr24 kr (3%)
17. apr. 2026754 kr36 kr (5%)
24. mar. 2026790 kr89 kr (10%)
23. mar. 2026879 kr89 kr (11%)
20. mar. 2026790 kr89 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret