Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861101369
Pris fra 1.529 krtil 1.884 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 355 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1529 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort
-19%1.529 kr
Før 1.884 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Håndvaskarmatur med mat sorte finish fra Ideal Standard. Data: Med keramiske indsats Justerbar vandmængde og temperaturbegrænsing Flow maks 5 L/minut 135 mm fremspring

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: black
EAN: 3800861101369
Varenr.: 702028321
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black
1.530 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur Silk Black 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 135 mm tudfremspring højde 159 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ med træk-op bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861101369
Varenr.: 2878925
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort
1.884 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Ideal Standard er med sine traditionsrige design i alle priskategorier det ideelle valg til dig, der sætter stor pris på smukt og tidssvarende design i høj kvalitet. Cerefine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Den stilfulde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: black
EAN: 3800861101369
Varenr.: 702028321

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.529 kr1.529 krKøb
2Elvvs.dk1.530 kr1.530 krKøb
3BilligVVS DK1.884 kr1.884 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.464 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.631 kr.

Den nuværende pris på 1.529 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur med træk op bundventil, 5 l/min. Silk Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.529 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.530 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.529 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.530 kr354 kr (19%)
24. maj 20261.884 kr354 kr (23%)
6. maj 20261.530 kr354 kr (19%)
5. maj 20261.884 kr354 kr (23%)
24. apr. 20261.530 kr165 kr (10%)
23. apr. 20261.695 kr165 kr (11%)
15. apr. 20261.530 kr77 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret