Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861082910
Pris fra 1.252 krtil 1.406 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1252 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O h160 håndvaskarmatur, krom
-11%1.252 kr
Før 1.406 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O h160 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Ideal Standard armatur med L-tud Data: Med keramiske indsats giver for nem justering af mængde og temperatur Maksimalt 5 liter / minut 159 mm til det punkt, hvor vandet kommer ud Leveres med en bundventil, der styres med en løftestang

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861082910
Varenr.: 702028304
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom
1.268 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur krom 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 135 mm tudfremspring højde 159 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ med træk-op bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861082910
Varenr.: 2801821
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O h160 håndvaskarmatur, krom
1.406 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O h160 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerefine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Med sin høje L-formede tud passer den stilfulde og stilfulde håndvaskarmatur bedst i moderne badeværelser. L-tuden skaber god plads og komfort ved håndvasken, da den er 159 mm op t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: chrome
EAN: 3800861082910
Varenr.: 702028304

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.252 kr1.252 krKøb
2Elvvs.dk1.268 kr1.268 krKøb
3BilligVVS DK1.406 kr1.406 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.223 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.298 kr.

Den nuværende pris på 1.252 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:135 H:159, med træk-op bundventil, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.252 kr16 kr (1%)
1. jun. 20261.268 kr16 kr (1%)
30. maj 20261.252 kr16 kr (1%)
25. maj 20261.268 kr138 kr (10%)
24. maj 20261.406 kr138 kr (11%)
8. maj 20261.268 kr15 kr (1%)
6. maj 20261.253 kr153 kr (11%)
5. maj 20261.406 kr153 kr (12%)
24. apr. 20261.253 kr12 kr (1%)
23. apr. 20261.265 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret