Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861073239
Pris fra 943 krtil 1.069 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (12% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 854 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 943 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
-12%943 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Cerafine O - klassisk design, hvor runde former kombineres med lige linjer Det stilfulde håndvaskarmatur passer ind i både moderne og mere klassiske badeværelser. Den keramiske indsats giver dig mulighed for nemt at justere mængden og temperaturen på vand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 3800861073239
Varenr.: 702027334
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom
964 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur krom 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 125 mm tudfremspring højde 122 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ med træk-op bundventil (Plast)

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861073239
Varenr.: 2801818
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom
1.069 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H120 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvasken
Farve: chrome
EAN: 3800861073239
Varenr.: 702027334

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS943 kr943 krKøb
2Elvvs.dk964 kr964 krKøb
3BilligVVS DK1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom i 182 dage. Laveste pris i perioden er 854 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 987 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 941 kr.

Den nuværende pris på 943 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O håndvaskarmatur, Tud L:125 H:122 med træk-op bundventil, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026943 kr21 kr (2%)
1. jun. 2026964 kr21 kr (2%)
30. maj 2026943 kr6 kr (1%)
27. maj 2026949 kr15 kr (2%)
26. maj 2026964 kr15 kr (2%)
17. maj 2026949 kr15 kr (2%)
16. maj 2026964 kr15 kr (2%)
10. maj 2026949 kr15 kr (2%)
9. maj 2026964 kr15 kr (2%)
3. maj 2026949 kr95 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret