Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 3800861101352
Pris fra 1.435 krtil 1.769 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1435 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort
-19%1.435 kr
Før 1.769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Håndvaskarmatur med mat sorte finish fra Ideal Standard. Data: Med keramiske indsats Justerbar vandmængde og temperaturbegrænsing Flow maks 5 L/minut 135 mm fremspring

Produktspecifikationer

Kategori: Håndvaske
Farve: black
EAN: 3800861101352
Varenr.: 701426321
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black
1.436 kr
Til butik
Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black billede

Produktinformation

Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur Silk Black 1-grebs keramisk kartouche kan temperaturbegrænses 24 mm spareluftblander 5 l/min. 135 mm tudfremspring højde 159 mm tilgange: flexslanger G3/8´´ uden bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Vandhaner under oprettelse
EAN: 3800861101352
Varenr.: 2878928
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Ideal Standard tilbyder traditionsrige armaturer hvor høj kvalitet og et smukt design er i fokus og dette håndvaskarmatur fra serien Cerafine O er ingen undtagelse. Cerafine O er en serie der kombinerer runde former med lige linjer hvilket giver et klassi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaske & armaturer
Farve: black
EAN: 3800861101352
Varenr.: 701426321
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ideal Standard Cerafine O H155 håndvaskarmatur, mat sort
1.769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.435 kr1.435 krKøb
2Elvvs.dk1.436 kr1.436 krKøb
3CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb
4BilligVVS DK1.769 kr1.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black

PriceData har fulgt prisen på Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.356 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.497 kr.

Den nuværende pris på 1.435 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Ideal Standard Cerafine O Håndvaskarmatur 5 l/min. Silk Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.435 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.436 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.435 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.436 kr333 kr (19%)
24. maj 20261.769 kr333 kr (23%)
6. maj 20261.436 kr333 kr (19%)
5. maj 20261.769 kr333 kr (23%)
24. apr. 20261.436 kr156 kr (10%)
23. apr. 20261.592 kr156 kr (11%)
6. apr. 20261.436 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret