Gå til hovedindhold

Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103149047
Pris fra 236 krtil 579 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 343 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 7. maj

Sammenlign priser på Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort
236 kr
Til butik
Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Aktivitetstrackere
Farve: 4
Artikel nr.: 55020EEP
EAN: 6942103149047
Varenr.: 24132080
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Band 10
237 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 - Black
-38%249 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei Band 10
339 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 43mm (sort)
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Huawei Band 10 - 1,47" AMOLED, sort
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Huawei Band 10 - 1,47" AMOLED, sort
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
2CompuMail DK237 kr237 krKøb
3Proshop DK249 kr288 krKøb
4Ultrashop339 kr339 krKøb
5Komplett DK399 kr399 krKøb
6Boligcenter DK559 kr559 krKøb
7Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort

PriceData har fulgt prisen på Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.47 - Bluetooth - 14 g - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026236 kr2 kr (1%)
29. maj 2026238 kr1 kr (0%)
28. maj 2026237 kr1 kr (0%)
25. maj 2026236 kr1 kr (0%)
23. maj 2026237 kr1 kr (0%)
20. maj 2026236 kr1 kr (0%)
18. maj 2026237 kr2 kr (1%)
17. maj 2026239 kr3 kr (1%)
16. maj 2026236 kr1 kr (0%)
15. maj 2026237 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret