Gå til hovedindhold

Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103149030
Pris fra 249 krtil 399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 - Pink
-38%249 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei Band 10 - Pink billede

Produktinformation

Polymer, aktivitetssporer med rem, fluoroelastomer, håndledsstørrelse: 120-190 mm, display 1.47", Bluetooth, 15 g, pink

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Aktivitetsarmbaand
Artikel nr.: 55020EEK
EAN: 6942103149030
Varenr.: 3362211
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink
249 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Band 10
257 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aktivitetsarmbånd Huawei Band 10 - pink, 1,47" AMOLED
-36%289 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsarmbånd Huawei Band 10 - pink, 1,47" AMOLED
-34%309 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei Band 10
339 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Smartwatch Band 10 - Pink Huawei
356 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 43mm (lyserød)
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK249 kr288 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3CompuMail DK257 kr257 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb
7Teknikproffset DK356 kr405 krKøb
8Komplett DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink

PriceData har fulgt prisen på Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink i 182 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 269 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Huawei Band 10 - Polymer - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026249 kr5 kr (2%)
27. maj 2026244 kr2 kr (1%)
24. maj 2026242 kr1 kr (0%)
23. maj 2026243 kr1 kr (0%)
21. maj 2026242 kr1 kr (0%)
18. maj 2026241 kr1 kr (0%)
17. maj 2026242 kr2 kr (1%)
16. maj 2026244 kr2 kr (1%)
15. maj 2026242 kr2 kr (1%)
13. maj 2026244 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret