Gå til hovedindhold

Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103150364
Pris fra 329 krtil 477 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264,18 kr 2. maj

Sammenlign priser på Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 White Aluminium Alloy
-27%329 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei Band 10 White Aluminium Alloy billede

Produktinformation

Aluminiumslegering, aktivitetssporer med rem, fluoroelastomer, håndledsstørrelse: 120-190 mm, display 1.47", Bluetooth, 15 g, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Aktivitetsarmbaand
Artikel nr.: 55020ELM
EAN: 6942103150364
Varenr.: 3362212
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid
329 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Band 10 43mm (sølv/hvid)
449 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Smartwatch Band 10 - White Huawei
477 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK329 kr368 krKøb
2CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb
3Komplett DK449 kr449 krKøb
4Teknikproffset DK477 kr526 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid

PriceData har fulgt prisen på Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Huawei Band 10 - Aluminiumslegering - aktivitetssporer med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.47 - Bluetooth - 15 g - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026329 kr2 kr (1%)
22. maj 2026331 kr7 kr (2%)
21. maj 2026338 kr13 kr (4%)
20. maj 2026325 kr84 kr (21%)
19. maj 2026409 kr71 kr (21%)
18. maj 2026338 kr74 kr (18%)
15. maj 2026412 kr2 kr (0%)
14. maj 2026414 kr133 kr (47%)
13. maj 2026281 kr7 kr (2%)
12. maj 2026288 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret