Gå til hovedindhold

Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G

HuaweiBroer og routereEAN: 6942103113062
Pris fra 683 krtil 919 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 683 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei B636-336 4G+ LTE mobil Trådløs Router
683 kr
Til butik
Huawei B636-336 4G+ LTE mobil Trådløs Router billede

Produktinformation

Huawei B320-323 - Trådløs router - 4G+ - Wi-Fi 6

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B636-336
EAN: 6942103113062
Varenr.: 1002410976
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei B636-336 4G CPE 5 Cat 13 - White - 4G Wi-Fi 6
-47%689 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G
705 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Huawei B636-336 4g Mobile Wifi 6e Router
799 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Router B636-336 4G Router Huawei
817 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G LTE router med Wi?Fi 6 - Huawei B636-336
-27%829 kr
Før 1.128 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G LTE router med Wi?Fi 6 - Huawei B636-336
-26%849 kr
Før 1.148 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei B636-336 4G+ LTE mobil Trådløs Router
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK683 kr683 krKøb
2Proshop DK689 kr689 krKøb
3CS MEGASTORE DK705 kr744 krKøb
4Dustin DK799 kr885,25 krKøb
5Teknikproffset DK817 kr876 krKøb
6Boligcenter DK829 kr829 krKøb
7Vivas DK849 kr918 krKøb
8Ultrashop919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G

PriceData har fulgt prisen på Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G i 169 dage. Laveste pris i perioden er 683 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 725 kr.

Den nuværende pris på 683 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Huawei 4G CPE 5 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 6 - Dual Band - 3G, 4G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026683 kr31 kr (4%)
22. maj 2026714 kr10 kr (1%)
21. maj 2026704 kr7 kr (1%)
20. maj 2026711 kr8 kr (1%)
19. maj 2026719 kr6 kr (1%)
18. maj 2026725 kr1 kr (0%)
17. maj 2026726 kr13 kr (2%)
16. maj 2026739 kr1 kr (0%)
15. maj 2026740 kr7 kr (1%)
12. maj 2026747 kr55 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret