Gå til hovedindhold

Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi

HuaweiBroer og routereEAN: 6942103106354
Pris fra 399 krtil 559 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 387,45 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi
-27%399 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi billede

Produktinformation

HUAWEI B320-323 Cat 4 CPE 5s Router 128GB White

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: 51060JSB
EAN: 6942103106354
Varenr.: 3283091
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HUAWEI 4G CPE 5s Router B320-323 WiFi 4
489 kr
Til butik
HUAWEI 4G CPE 5s Router B320-323 WiFi 4 billede

Produktinformation

HUAWEI 4G CPE 5s Router B320-323 WiFi 4 Oplev lynhurtig internetforbindelse med HUAWEI 4G CPE 5s Router B320-323, der understøtter WiFi 4. Denne kompakte router er designet til at gøre det muligt for dig at nyde pålidelig 4G LTE-forbindelse hjemme eller p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Routere
EAN: 6942103106354
Varenr.: 89407
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HUAWEI CPE 5S 4G MODEM B320-323
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Ultrashop489 kr489 krKøb
3CS MEGASTORE DK559 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi

PriceData har fulgt prisen på Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi i 181 dage. Laveste pris i perioden er 387,45 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 423 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Huawei B320-323 4G Cat 4 CPE 5s - White - 4G Wi-Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026399 kr90 kr (18%)
20. maj 2026489 kr60 kr (11%)
18. maj 2026549 kr60 kr (12%)
16. maj 2026489 kr60 kr (11%)
15. maj 2026549 kr60 kr (12%)
28. apr. 2026489 kr60 kr (11%)
27. apr. 2026549 kr60 kr (12%)
24. apr. 2026489 kr60 kr (11%)
23. apr. 2026549 kr60 kr (12%)
21. apr. 2026489 kr90 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret